Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi történik, ha valaki behány...

Mi történik, ha valaki behány a repülön?

Figyelt kérdés
Mármint nem is a wc-be meg nem is a zacskóba? Ki takarítja fel? Illetve igaz, hogy ennek következményei vannak/megbüntetnek?

2023. ápr. 23. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A sztyúik takarítanak. Nincs következménye de elég balféknek kell lenni ahhoz hogy ilyen előforduljon.
2023. ápr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? nem a semmiért vannak ott a zacskók, és nem is számít olyan rendkívüli eseménynek, feltakarítanak utána aztán kész.
2023. ápr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi történne? Jön a crew és segítenek. Gyerekek általában ha taccsolnak azt a szülőkre teszik, így nem olyan nagy esemény, anya-apa letakarítja magát a mosdóban. Azért ha egy felnőtt teszi, akkor felteszem érez magában annyit, hogy az ARCA ELŐL magához vegye a zacskót. Mármint...az a zacskó az ott van előtted csak érte kell nyúlni. Ha valakinek hányingere van miért ne venné kézbe? Itt csatolnék az elsőre, aki ennek ellenére nem használja az lúzer.


Amúgy megbüntetni nem fognak, balesetek meg történnek.

2023. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nem vagyok hányos, de 1 hónappal ezelőtt amikor utaztunk Vietnamba, volt egy fiatal srác utas, aki kitudott szaladni a wc-re hányni. Sajnáltam a srácot, de pont ezért megnéztem, hogy van- zacskó. Egyet sem találtam. Az előttem ülőket is megkérdeztem, hogy nekik van-e zacskójuk. Nem volt. Még jó, hogy a srác kitudott szaladni, és a wc sem volt foglalt.
2023. ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Akkor be lesz hányva.
2023. ápr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vietnámból Kambodzsába repülve ahogy beszáltam a gépbe, "kissé megcsapott az illat". A sztyuik elmondták, hogy az előző járatot megdobálta a szél.


A szag miatt erősen kellett tartanom magam, hogy megússzam hányás nélkül. Főleg mert a környezetemben ez nem mindenkinek sikerült. A hanghatás is fokozta a kellemetlen érzést.

Egyébként látszólag tiszta volt a gép.

2023. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Megbüntetnek és leszállítanak.
2023. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Ma minden jarmüvet végig fogsz kérdezni????
2023. ápr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!