Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi történik, ha egy utas így...

Mi történik, ha egy utas így viselkedik a repülőn? (link)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=dt0U5eeN-Ho

Egyáltalán mi ez? Be van rúgva? Vagy szívva? Vagy beteg? Látom a kommentekben írják, hogy pánikroham, de hát egy pánikroham az nem így néz ki.. Ez lehet valami mentális probléma, de akkor az már valami nagyon-nagyon súlyos, egy kis szorongástól nem fog senki üvöltözni meg rángatózni..


Kerestem arra is a választ a kommentek között, hogy mi történik ilyenkor, de nem találtam. Azt láttam hogy megbilincselik meg lefogják. És utána? Végig kell utaznia így egy x órás utat meg a többi utasnak is ezt végighallgatni?


Egy másik videóról kattintottam át erre a videóra, ahol rendőrök távolítottak el egy nőt, még felszállás előtt megbilincselve, állítólag csak azért, mert hangosan mondogatta, hogy "ez jézus járata", egymás után, többször is..

Tehát nem értem, három hangos szóért leszállítanak valakit a gépről, míg egy ilyen komplett őrjöngését nem? Ez hogy működik?


Puszta kíváncsiságból kérdezem csak, hátha tud rá valaki válaszolni. :-)


2014. szept. 30. 00:12
 1/3 anonim válasza:

Semmi.

Nem hinném, hogy egy ilyen miatt leszáll a gép. Meg van bilincselve, két oldalról is lefogják, majd megnyugszik.

A repülőkön van egyébként nyugtató, gondolom adtak/adnak neki azt is.

Mondjuk azt nem értem, miért nem adtak vizet szerencsétlennek, mikor kért, pedig azzal nem ártottak volna neki..


Az meg, hogy indulás előtt leszállítanak valakit, mert furán/erőszakosan, stbstb viselkedik, az teljesen rendben van, nagy veszteséget nem okoznak vele a repülőgéptársaságoknak, max pár perces késést. De menet közben nem teszik le a gépet mindenféle kis csipcsup ügy miatt, akkor kábé minden második repülő leszállhatna valahol félúton, mert elég gyakran pánikolnak be utasok. (egyébként ez szerintem sem pánikroham, hanem valami komolyabb mentális betegség, paranoia mondjuk vagy az is lehet, hogy csak simán be van rúgva - fent ugye a pia is ütősebb, kevesebb is elég ahhoz, hogy a fejébe szálljon valakinek..)

Ha ön- és/vagy közveszélyes lenne, nyilván szóba jöhet egy esetleges kényszerleszállás, de így, hogy nem bánt senkit, csak kiabál, nem hiszem, hogy ilyen opció felmerülne a légiutaskisérőkben vagy a pilótában.

2014. szept. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szegeny szerencsetlen. Panikroham, ketsegkivul, beszelgetni kene vele, vizet adni neki, azt ismetelgetni hogy nyugodj le nem segit semmit.
2014. szept. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez nem pánikroham!

Tök fura, mikor laikusok tudatmódosult állapotokat összekevernek pánikrohammal vagy (mintegy felmentésként) ráhúzzák mindenféle viselkedészavarra, hogy pánikroham.


Ez paranoid személyiségzavar vagy skizofrénia vagy valamilyen komolyabb pszichiátriai betegség. Egy pánikbeteg fél a haláltól, nem pedig kiabálja, hogy öljetek meg.. Ráadásul egy pánikroham olykor komoly testi tünetekkel is jár (zsibbadás, nehézlégzés, ideiglenes mozdulatlanság, stb), általában megszólalni is alig tudnak, nem hogy teli torokból ordítani meg rángatózni..


Vagy csak nem bírta az alkoholt, esetleg egyéb tudatmódosító szerekkel élt.


No mind1, amúgy láttam már ezt a videót korábban, csak nem ezzel a címmel, az alá kommenteltek többen is olyanok, akik a gépen utaztak. Itt van egy pl: "Adam Shirley (23 Jul 2013) I was on that flight. He was a prisoner being transported from Heathrow, London to Colombo, Sri Lanka. After the plane landed the local news papers reported that he had hung himself in an alley. So I guess he was unfortunately right."

2014. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!