Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miert van mindenkinek Louis...

Miert van mindenkinek Louis Vuitton bagje a repuloteren?

Figyelt kérdés
kb 10 bol 5 embernek olyan van... 500 ezer ft
2023. máj. 7. 02:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg azért, mert azok repülnek gyakrabban, akik megengedhetnek egy ilyen táskát maguknak
2023. máj. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Én gyakran repülök, de komolyan nem láttam még senkinél olyan táskát, de lehet, hogy csak azért, mert nem figyelgetem.
2023. máj. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Mi minden vben Bulgáriában vásárolunk be lüi vütönből az egész családnak.

Persze van pénzük de sokan azt hiszik milliomosok vagyunk mert a gyerekek is ilyen táskában járnak iskolába.

2023. máj. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Az angol idosotthonban az angol apolo lanyok felenek volt. Szerintem meg csak nem is hamis. Eletuk aran megvettek, hogy pontosan ugyanolyanok legyenek, mint a mittudomenkicsoda celeb.
2023. máj. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember simán megvesz egy jobb minőségű koppintást az isztambuli bazárban.
2023. máj. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek felének pontosan az ilyen parasztvakító "értékek" beszerzése jelenti az életcélt és innentől tökmindegy hogy a NER kleptokrácia pénzfosóiról vagy a szomszéd fodrászatban becsületesen dolgozó Marikáról van szó, ugyanaz a szánalmas csordaszellem járja őket át.
2023. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Egyebkent nogyogyaszati maganrendelesen is ezt latom. Csoro no Michael Cors, nem csoro Vuitton. Azert is szanalmas, mar amennyiben ennek a penznek volna helye, es nem ket kezzel kell szorni, mert rengeteg marka letezik dragan is, nemcsak a repteren latott. Ettol bazari lesz az egesz.

En irtam, Angliaban tenyleg valodival, de munkas emberek is jarnak, es nekik ez eletuk legfontosabb befektetese.

En mar csak azert sem tudnek ezek utan ilyennel jarni.

2023. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aztán lehet, hogy közben meg egész hónapban kenyéren és vízen él, csak, hogy legyen olyan táskája, ez egy ilyen világ, a férfiak meg pl autókkal csinálják ezt, nem baj ha mellette másra alig futja, de azért tudja mutatni, hogy miben ül....
2023. máj. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy igazi, siman lehet replika.
2023. máj. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mert divat. De rengeteg a hamisítvány belőle.
dec. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!