Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miért nem enged repülőjegyet...

Karcsi022 kérdése:

Miért nem enged repülőjegyet vásárolni a légitársaság?

Figyelt kérdés
Kitoltok mindent, jól, a mobil applikáció ki is írja, hogy sikeres tranzakció, de a légitársaság oldala meg azt írja ki, hogy sikertelen. De nem vont le semmit kartyamrol. Kipróbáltam más légitársaságot, ott is ugyan ez, mobil applikáció sikeres, az oldalon sikertelen... Nem értem mi a gond...

2023. máj. 12. 05:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lépi túl a vásárlási limitedet az összeg?
2023. máj. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hmmm...Ezt megérdeklődöm a banknál. Mert nem emlékszem rá, hogy mi a limit, de úgy néz ki az lehet a gond, mert mások is mondták ezt... :)
2023. máj. 12. 09:59
 3/7 BeefEater ***** válasza:
A légitársaság nem Ryanair véletlenül? Többször jártam hasonlóan velük. Kb ötödik próbálkozásra sikerült azért.
2023. máj. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
milyen applikacion keresztul probaltad?
2023. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fene tudja.

Annyiféle apllikáció van. Eseteleg segithetnél, melyik tolt ki veled ennyie.

Egyébként tényleg jelenleg is vannak appok, amiken kersztül kapsz kb 30 euró kedvezményt egy 50 eurós jegyből. Ha ügyes vagy.

Bár kötve hiszem, hogy te abba a kategóriába tartozol.

2023. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3. De a Ryanair az egyik, próbáltam Én is legalább 5x és ugyan az történt. Aztán más légitársasággal is próbáltam és ott is ugyan az volt a probléma...

4.: CIB Bank app.

2023. máj. 13. 15:32
 7/7 A kérdező kommentje:
Update: valóban limit volt a gond, és valóban a mobil appon be lehet állítani pikk-pakk! Szóval ha másnak sem menne itt a megoldás! Köszönöm szépen a válaszokat!
2023. máj. 15. 21:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!