Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Priority-vel és online check...

Priority-vel és online check in-nel mennyi idővel előbb menjek ki a reptérre?

Figyelt kérdés
Nem adok fel poggyászt. Csak egy plusz 10 kg felvihető lesz nálam még egy kézi és online check-in nel megyek. Kedden 07:25-kor indul a gép. Ígyis kimenjek 2 órával előtte vagy felesleges ? Csak a biztonsági ellenőrzésnél lehet hosszú sor, de eddig mindig gyorsan ment. Arra fel óránál többet nem számolok. Másfél órával előtte? Vagy ne centizzem ki?

2023. máj. 21. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég a 1.5 óra szerintem is.
2023. máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Én magam nem szeretek centizni, 2 órával előbb kint szoktam lenni és inkább várok. Van aki szerint 1,5 óra is elég. Eddigi tapasztalataim szerint a reggeli Budapesti reptér elég oké, nincs nagy tömeg, szóval akár elég is lenne 1,5 óra, de kérlek ne miattam késd le a gépedet.
2023. máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha Ryanairrel utazol, akkor indulás előtt 40 perccel zár a check-in és 20-szal a gate, ami kőbe van vésve. Ha két órával az indulás előtt kiérsz a reptérre, akkor biztos, hogy feljutsz a fedélzetre.
2023. máj. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Én mindig úgy megyek, amit megadnak, ami mostanában mindenhol 2 órával előtte. Már csak azért is indulok időben, mert eleve kijutni a reptérre szinte mindenhol necces. Lehet baleset, nagy forgalom, bármi.

Ott meg már elvagyok, elfoglalom magam, akkor is, ha korábban érek ki.

Volt már olyan tömeg biztonsági ellenőrzésnél, hogy éppen hogy sikerült időben átjutni.

2023. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen járok hasonló feltételekkel, 1 óra is simán elég szokott lenni.

Ha biztosra akarsz menni, akkor jó a másfél.

2023. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
1 óra elég. Azt már próbáltam. Meg kell otthon csinálni a check int, normálisan kell pakolni és felkészülni.
2023. máj. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1 ora is eleg viszont azt nem tudhatod hogy hanyra ersz a repterre mert siman lehet egy baleset ut kozban ami miatt torlodas van es kerulouton kell menned.

Amugy ha nem kell a pulthoz menni akkor nagyon gyors az egesz. Nekem eddig mindig tovabb tartott a poggyasz feladas a pultnal mint a biztonsagi ellenorzes, viszont en mindig ugyan azzal a legitarsasaggal utazok.

2023. jún. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!