Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan működik az online...

Hogyan működik az online check-in,ha két különböző légitársasággal utazok és átszállással?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Tehát,ha jól értem:Lefoglalom a repülőjegyet,majd erről kapok egy visszaigazoló emailt,amely tartalmazni fog egy foglalási kódot.Ezt követően elvégzem az online becsekkolást és a végén megkapom a beszállókártyát,amit vagy kinyomtatok,vagy telefonon mutatom be a reptéren(a QR-kóddal).

De mi a helyzet akkor,ha két különböző légitársasággal utazom és átszállással?Akkor külön becsekkolást kell csinálnom?

Köszönöm előre is!


2023. máj. 16. 13:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor becsekkolsz ide is meg oda is. Ugyanúgy működik mintha indulnál, csak a másodikat átszállás során végzed el.
2023. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!Még egy kérdésem lenne.Ha online csekkolok be,akkor a check ín pultnál már csak a kinyomtatott beszállókártyát kell megmutatni ugye?
2023. máj. 16. 16:51
 3/17 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben en soha nem tudtam becsekkolni online mindig pultnal. A ketto kozul az egyiknlegitarsasagvarja el a jeghet a masik csak egy csoportba pl Starallience stb van. Amelyik legitarsasagnal vetted az nem tud kiadni beszallokartyat a masik legitarsasagra.
2023. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
" az egyik legitarsasag adja el a jegyet"
2023. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
És akkor ezt hogy tudnám megoldani?
2023. máj. 16. 19:48
 6/17 anonim ***** válasza:

Van, hogy két csekint kell csinálnod, van, hogy csak egyet.

Esetfüggő.

2023. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én így csináltam (24 órával az indulás előtt már lehetett becsekkolni): Otthon becsekkoltam mindkét indulásra egyik a másik után. Ez azt jelentette, hogy az első gépre indulás előtt 5 órával, az átszállás utánira pedig indulás előtt 15 órával csekkoltam be.
2023. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor majd én is így csinálom
2023. máj. 17. 19:10
 9/17 anonim ***** válasza:
Online check-in 24 oraval a felszallas elött lehetseges. Itt meg meg is valtoztathatod az ülest, ha nem tetszik. Elöl jo ülni, egeszen a repülö szarnyaig. Szoval mindkettö repülöre csinalj 24 oraval elötte online check-int. Amikor ott vagy a repteren, a pulthoz mesz, odaadod az utleveledet, nem is kell mas, nem kell kinyomtatni semmit, ott megkapod a boardcard-ot. Es egyben a kofferodat feladod.
2023. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja, meg fontos, hogy amikor a csomagodat feladod a pultnal, akkor kerdezd meg, hogy vegig, a celallomasig megy-e a csomag, vagy pedig az atszallasnal ki kell-e hoznod a koffert, es ujra feladni a következö gepre. Alltalaban vegig szokott menni, de ezt feltetlen tudnod kell, mert nem minden esetben van ugy.
2023. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!