Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tel-Avivba hogyhogy ilyen sok...

Tel-Avivba hogyhogy ilyen sok légitársaság, ilyen sűrűn üzemeltet járatot Budapestről?

Figyelt kérdés
5 légitársaságot számoltam össze, akik menetrend szerűen, ha nem is minden nap de repülnek Tel Avivba, van ami többször is minden nap és nem csak most, hanem egész évben. Ekkora lenne a kereslet rá? Nem rosszból kérdezem, én is szívesen mennék mert még nem voltam, csak érdekel.

2023. máj. 22. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Van a világnak olyan része, ahol az un. piac szabályozza a dolgokat. Ez pont az a része a világnak.
2023. máj. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem lenne kereslet, akkor nem lenne ennyi járat.
2023. máj. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Ekkora a kereslet. Majd szerinted a fillérb.... fapadosok üzemeltetnek naponta járatot csak azért hogy legyen? 🤣
2023. máj. 23. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó kettő :D


Szerintem azért mert olcsóbb, mint Jordánia, sikkes, lehet menőzni instán és elmondhatja az ember, hogy távolabb járt mint Prága. Van is rá kereslet.

2023. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Majdnem egy cég ,ha lopni,sikkasztani kell. De ha már Izraelben megy a pénz osztozkodnak az oregekkel,orbannal.
2023. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
48%
Megéri nekik.
2023. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!