Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha bizonyos összeg feletti...

Ha bizonyos összeg feletti foglalásnál a booking.com biztosít ingyenes transzfert a reptérről a hotelba, ott hogyan kell helyet foglalni vagy mi a teendő?

Figyelt kérdés
Vagy akár ha a hotel árában van transzfer, akkor csak odamegyek a helyszínre és elvisznek? Sajnos eddig csak egyszer repultem és azt a volt párom szervezte teljes mértékben, fogalmam nincs hogyan működik ez, tudom, balf@sz vagyok,légyszi normális válaszokat írjatok:(

2023. jún. 7. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
57%
Szia, a Booking.com csak közvetít, ezt annál a hotelnél kell megnézned akihez mész. Ha azt írják, hogy igényelhető ingyenes reptéri transzfer, akkor lehet, de nem mindegyik hotelnél van ilyen opció. Van ahol fizetős és van ahol egyáltalán nincs
2023. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!