Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ingyen repjegy a wizzairnél...

Ingyen repjegy a wizzairnél bizonyos feltételekkel? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egyik ismerősömtől ma hallottam, hogy elvileg a Wizzair légitársaságnál van olyan kedvezmény, hogy a 23 életévét betöltött alkalmazott (nem lehet vállalkozó) személy kap egy ingyen retúr repjegyet. Valamiféle szerződéshez van kötve és egy évig lehet felhasználni. Ennek az ismerősömnek a keresztanyja elvileg most fogja felhasználni, korábban kötötte a szerződést. Nem tudott pontosabbat mondani. Fura, mert neten nulla információt találtam ezzel kapcsolatban, viszont ezek az infók eléggé konkrétak ahhoz, hogy valaki kisujjból kirázza, illetve, hogy valamilyen átverés része legyen a dolog. Elvileg valami wizzair kártyát (hitelkártya?) is kap a szerződő. Olvastam a wizzair hitelkártyáról és a vele járó kedvezményekről de erről konkrét infót szintén nem találtam. Valaki rendelkezik erről konkrétabb infomrációval? Ha igen, egy link is jól jönne a témával kapcsolatban 😄

2018. máj. 23. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt nem kifejezetten ingyen jegyről van szó, hanem Wizzair hitelkártyáról, mellyel pontokat lehet gyűjteni, illetve igényléskor is jár egy induló pontszám, ami alapesetben 10.000 pont, de szokott lenni promóciós időszak (pont most volt), amikor 20.000 induló pontot adnak. Kártyás vásárlások után adnak 2%-os (negyedévente duplapontos hétvége van), illetve jár hozzá egy WDC tagság, amivel olcsóbbak a jegyek.


Ez egy elég jó dolog ha valaki szokott repülni és tudja hogyan kell használni a hitelkártyát. Nekem is van, nekem nagyon megéri.


[link]

2018. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzátennék, hogy az ismerősöd keresztanyját rendesen behúzták a csőbe az értékesítők ha ennyire nincs róla fogalma, hogy mit írt alá, milyen kártyája van.
2018. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is valami hasonlóra gondoltam. Köszönöm a segítséget! :)
2018. máj. 23. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!