Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyire surunk kesik?

Mennyire surunk kesik?

Figyelt kérdés
Agusztus vegen utazunk gorogorszagba repulovel , mennyire surunk kesnek a gepek? Tartanunk kell attol hogy gorogorszag fele rengeteg kell varni a repteren mert keson indul a gep?

2023. jún. 28. 20:16
 1/5 anonim válasza:
59%

Attól függ, melyik légitársaság

Fapados késik, nem fapados nem általában.

2023. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Ha wizzair akkor az sem biztos hogy odaertek vagy hazaertek Ha normalis legitarsasag akkor azok nem szoktak sokat kesni, persze ott is elofordul.
2023. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A reggeli gepek altalaban nem kesnek, delutan nagyobb az esely a kesesre
2023. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem eddigi legnagyobb késésem British Airways-zel volt, fapadossal soha, sőt, még előbb is indult, mert mindenki becsekkolt gyorsan. Bele kell kalkulálni azért a késést, főleg átszállásnál. Én fapadosoknál max. fél órával szoktam kalkulálni, úgy veszek vonatjegyet, és eddig még mindig elértem a vonatot.
2023. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4. akkor eddig nagy szerencsed volt.
2023. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!