Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Első repülésem.A biztonsági...

Első repülésem.A biztonsági ellenörzésnél csak a folyadékokat kell kipakolni (a kézipoggyászból), vagy az elektronikai cuccokat is (töltö, selfiebot)?

Figyelt kérdés

#Biztonsági ellenörzés
2023. jún. 28. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Elektronikait is: telefon, laptop. A töltőt, selfie botot viszont nem biztos, azokat lehet, hogy nem.
2023. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

A Budapesti repteren csak a folyadekot, az elektronikus eszkozoket nem kell kiszedni.

Nem minden repteren ez a helyzet. Pl. Dublin, Helsinki: semmit nem kell kipakolni (ebben a honapban jartam mindket helyen)

De vannak repterek, ahol mindent ki kell szedni.


De ne aggodj emiatt, mert a biztonsagi ellenorzes elott minden ki van irva es el is mondjak

2023. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Narsil ***** válasza:
#2 A budapesti reptéren is ki kell pakolni ha több laptop, vagy mondjuk laptop és tablet is van a táskában, egy maradhat benne, annyival elbír a kütyüjük (Telefon nem ebbe számít bele). Egyébként nem reptér függő, hanem gép függő. Egy reptéren belül lehet olyan ellenőrző sor ahol kipakoltatják és lehet, hogy a szomszéd sorban, vagy éppen a másik terminálon lévő ellenőrzésnél már modernebb gépek vannak, ahol nem kell kipakolni.
2023. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tablet és laptop is van nálam mindig és nincs vele gond, átmegy simán

(Laptop munkahelyi, tablet magán használatú)

2023. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Narsil ***** válasza:
#4 Elhiszem neked. Utoljára májusban repültem Pestről, akkor azt mondta nekem a néni, hogy ha tablet is van a tatyómban a laptop mellett, akkor szedjem ki, egyébként maradhat. Ha sokan vannak és sietek én nem kockáztatom meg, hogy valamelyik túlbuzgó security forma kihúzza külön sorba a táskám és akkor várhatok még egy sort amíg manuál átnézik a táskát (a többi kihúzott táska után).
2023. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!