Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Megvettem a jegyem de foridtva...

Megvettem a jegyem de foridtva attam meg az uticelt. London-Bp helyett Bp-London. Kozvetlen a fizetes utan vettem eszre hogy elrontottam. Felhivtam a wizzairt de 0 ftot teritenenek vissza tehat semmit. Ez esetben lehetne meg valamit csinalni?

Figyelt kérdés

ápr. 28. 23:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Add el a jegyet valakinek.
ápr. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Semmit. Megprobalhatod eladni a jegyet, de kb esélytelen, hiszen a névátírás nincs ingyen. Ez volt a tanuló pénzed, legközelebb figyelj oda jobban
ápr. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod az út többi részét úgy átszervezni, hogy mégis felhasználd ezt a jegyet? Mert más reális megoldás nemigen van a pénzed megmentésére.
ápr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
Esetleg ha oda-vissza vetted, átszervezheted úgy az utadat, hogy amikor odafelé mennél, akkor menj haza. (Fordítva nem, mert ha az odaúton nem jelensz meg, a visszaútra sem érvényes a jegyed.) Sok szállás van, ami egészen az utazás előtti pár napig ingyen lemondható. Így csak egy irányba kellene új jegyet venned, és kevesebbet buknál rajta.
ápr. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Probald meg a jaratmodositast, ennek dija van, de lehet meg igy is olcsobb, mint az uj jegy


A ryanairnel vagy egy 24 oras turelmi idoszak, amikor kulon dij nelkul modosithato a jegy, a wizzair viszont felar elleneben ad modosithato jegyet (wizz flex)


Sajnos nem tudsz mit csinalni, ez volt a tanulopenz

ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
#4 a fapadosoknal nincs ilyen szabaly, nem veszik el a visszaut, ha nem utazod le az oda utat
ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Csak odaut volt es (csak) 9 ezer Ft. Ez volt a tanulopenz.. Boltba meg visszamehetsz kicserelni egy termeket es ha ez is vegul is egy bolt akkor itt miert nem?? Meltanytalan.

Atszervezni nem tudom jovoheten kellene repulnom, mar megvettem az ujat kozben.

Koszonom mindekinek aki probalt segiteni!

ápr. 29. 11:16
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát azért a boltok sem kötelesek kicserélni a termékeiket, ha nem hibás cuccot viszel vissza. Ahol mégis megteszik, az csak jófejség.
ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt is kicserélheted, csak itt pénzbe kerül. Le van írva szépen minden a szerződési feltetelekben. Ez a hátránya az olcsó jegyeknek; nem flexibilisek
ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#8 Online vasarlasnal meggondolhatod magad 14 napon belul es kotelesek visszaadni a penzed.


#9 igen, aminek tobb a dijja mint a jegynek.

ápr. 29. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!