Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyire gyakori, hogy az...

Mennyire gyakori, hogy az utasok hánynak a repülőn?

Figyelt kérdés
2023. júl. 4. 18:42
 1/6 BeefEater ***** válasza:
100%
Nagyon ritka. A fapadosoknál általában nincs is már kitéve zacskó. Én még soha senkit nem láttam repülőn rosszul lenni.
2023. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyszer velem megtörtént

A reggelivel lehetett gond, Dublinból repültem Londonba, Ryanairrel.

Egész úton rosszul voltam és már szálltunk le, amikor egyszer csak éreztem hogy baj lesz, próbáltam felállni, de már késő volt.

Borzalmasan éreztem magam, égett a pofám, az volt a szerencsém hogy nem ült mellettem senki.

De amúgy több mint 15 éve rendszeresen repülök és nem láttam senkit hányni

2023. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka, de

egy távol-keleti gép előző járatát megdobálta a szél, s nem tudták eltüntetni a szagot. Többen használták a zacskót.

2023. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, de nem is látod mi folyik pár sorral odébb.
2023. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendszeresen repülök, évente megyünk hosszú repülőutakra is. Eddig még nem tapasztaltam ,hogy hányt volna valaki. Bár most márciusban a Air China járaton volt egy fiatal srác aki rosszul volt ( túl sokat ivott amíg a gépre vártunk) így ő sűrűn ment ki a mosdoba hányni. Azért gondolom, hogy hányt, mert szürke volt az arca, és pár órával később már jobban lett. Velem történt pár éve Qatar járaton minden ok nélkül eleredt az orrom vére, elég durván. Pont akkor amikor kaptuk az ebédet,és elkezdtünk enni. Volt pár utas aki bepánikolt, mert azt hitték az étel okozta az orrvérzést. Még a pilota is kijött, hogy hogy érzem magam..kicsit kínos volt. Stewardessek nagyon tündériek voltak.
2023. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Kb 500-szor repültem, egyszer láttam ilyet. Olyat viszont többször láttam, hogy dehidratáltság miatt elájultak.
2023. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!