Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egyetlen egy darab kézipoggyás...

Egyetlen egy darab kézipoggyásszal tényleg el lehet utazni 4-5 napra igényes nőként?

Figyelt kérdés
Tényleg bele lehet férni? Ok, nem viszek nagy innivalót, meg teljes kiszerelésű sampont/tusit/stb, de ruhák, cipők, tisztasági cuccok, sminkek mind bele tudnak férni reálisan egyetlen egy kézipoggyászba?

2023. júl. 12. 17:19
A kérdező szavazást indított:
Igen, gondolom
Igen, nekem sikerült
Szerintem nem
Tapasztalatból mondom, hogy nem
Megoldható, de senkinek sem kívánom…
23 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha az igényesség napi háromszori teljes átöltözést jelent, minden nap más három ruhát, akkor nem.
2023. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Mit értesz kézipoggyász alatt? Fapadosra felvihető kistáskát, vagy a nagyobb légitársaságoknál megengedett kabinbőröndöt? Előbbi esetében nyáron simán elég 4-5 napra, télen nem, mert akkor több ruha kell. Kabinbőrönd meg nekem 10-12 napra is elég.
2023. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

"ruhák, cipők,"

Már ez a kettő se fér bele (gondolom)

2023. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hova mész, mit akarsz csinálni. Nekem elég 1 pár tartalék cipő, ha viszek egyáltalán. Így elférek simán.
2023. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom van még annyi időd, hogy összerakd egy helyre, amit vinni szeretnél.

Aztán elő a kabinbőrőndöt és próbálj meg bepakolni.

Rögtön kiderül kell-e átgondolni (biztos), megalkudni (nem biztos)


Mi ha készülünk valahova 1-2 nappal előbb egy helyre kezdjük gyűjteni a vinni valót.

2023. júl. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Melyik légitársaság? Mekkora kézipoggyász?

Én általában Lufthansával repülök premium economy osztályon. Azt szeretem.

Egy gurulós kisbörönd a kézipoggyászom, max. 8 kg. Ebbe simán beleférek egy hétre is.

A hotelban, ahol megszállok van mindig törülközö, papucs, tisztálkodó szer, hajszárító. Sminkelni nem szoktam. Egy-két ruha, szoknya,1-2 blúz, póló, váltás cipö, egy kardigán, hosszú nadrág, alsónenmü amit vinni szoktam.

Plusz a kis táskábab (personal item) az igazolványok, telefon, fejhallgató, ilyesmik.

2023. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Ez butasag. Nem az szamit, mennyi idore mesz, hanem hany kulonbozo alkalomra es homersekletre valo ruhazat kell.

Amugy igenyes nokent nem foglalsz tobb helyet, mint egy ferfi a borotvalkozo cuccaval meg negyvenvalahanyas cipojevel.

2023. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Sunshinedoll ***** válasza:
84%

Tényleg, bár függ attól is, hogy milyen programjaid lesznek, melyik légitársasággal mész és mekkora a megengedett poggyászméret. Ha a 3-4 napban lesz hegyi túra meg koktélvacsora meg tengerpartozás is (amihez eleve 3 különböző cipő kell), akkor nem biztos hogy pl. egy hátizsákba elférsz.

Minél stabilabb az időjárás és minél hétköznapibb a program, annál jobb.


Én pl. rendszeresen látogatok ismerősöket 3-4 napra kézipoggyásszal, de mindig hétköznapi ruhákat viszek, meg max 1-et, ami ilyen flig-meddig elegánsabb, ha elmegyünk valahová vacsorázni vagy beülni meg max +1 váltócipő, ha kell, az utóbbi években kitapasztaltam, hogy férek el.

2023. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Normal kabin borond meret, nem ez az uj fapados orulet… es inkabb varosnezos, max egyszer strandolos. Nem szoktam minden nap 3x atoltozni, de ha minden napra egy nadrag, felso, melltarto, zokni, bugyi, esetleg pulcsi, az szerintem mar necces…

Meg nem foglaltam, pont ezert, mert nem tudom, bele merjek-e igy vagni.

2023. júl. 12. 22:26
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kabinbőrönddel 12 napra utaztam New Yorkba. Elég volt! Ha elfogyott a tiszta ruhám, mostam egy mosodában 8 dollárból. Nem divatozni mentem, hanem az élményekért, így nem volt probléma, hogy kétszer veszem fel ugyanazt a ruhát. De amúgy 4-5 napra való ruha simán elfér egy kabinbőröndben. A feladott poggyász ára több tízezer forint, azt inkább költöm élményekre, vacsorára, stb., mint arra, hogy kettővel több pulcsit vigyek, amit jó eséllyel nem is fogok használni. Zoknikat, bugyikat zacskóban beleteszed egy cipőbe és semmi helyet nem foglal. Egy nadrágot kétszer minimum fel lehet venni. Piperecikkekből úgyis csak kis kiszerelésűt vihetsz, akkor meg jobban jársz, ha veszel helyben egy tusfürdőt, sampont, stb. Plusz a feladott poggyászok elég gyakran elkeverednek, pláne ha átszállással utazol, úgyhogy azzal is kalkulálnod kell, hogy meg sem érkezik a célállomásra, úgy kell küzdened érte, hogy valaha megkapd.
2023. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!