Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egynapos utazás repülővel?

Egynapos utazás repülővel?

Figyelt kérdés
Igazából csak a repülést szeretném kipróbálni. Úgy is oké lenne, ha vonattal oda, repülővel vissza. (Vagy fordítva) persze oda vissza repülővel kenne a legjobb. Nézegettem, de egyszerűen nem találtam olyat, ami Bp-ről indul reggel pl 8- kor és jön haza este 9-10 körül. Ha valaki jártas ebben tudna segíteni? Privátban is jó. Köszi!:)

2023. júl. 22. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Akkor már miért nem egy túrarepülésre fizetsz be? Mert ezek nem a repülés élménye miatt léteznek, hanem, hogy eljuss A-ból B-be.
2023. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen, csak nem ér annyit!
2023. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 subrette ***** válasza:
86%

Tipikusan Milánó-t szokták ajánlani Budapestről egy napos repülőútra.

Oda: Wizzair 6:20 -> 8:45

Vissza: Ryanair 20:20 -> 21:50

Ha a Bécsi repülőtér könnyebben elérhető, mint a Budapesti, akkor még több lehetőség van, akár a belföldi járatok is, mint Bécs -> Graz, Klagenfurt, Innsbruck

2023. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Én Londonba mentem már így, dolgom volt ott, hajnalban kimentem, esti géppel hazajöttem. Naponta csomó járat megy oda-vissza, több fapados is, szóval lehet válogatni. Mondjuk a 8 órás indulás már későinek számít, drágább is, inkább 6-7 körül érdemes indulni. Google fligthton nézd, ott simán ki tudod keresni az aznapi legolcsóbb opciót. Ha ezt választod esetleg, írj rám, a helyi közlekedésben tudok segíteni, hogy a legjobban ki tudj jönni.
2023. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Brüsszel (CRL) volt az első ilyen.

Ne ugyanazzal a társasággal nézd, mert úgy tényleg nincs. Oda ryan, vissza wizz, vagy fordítva és így simán belefér egy napba. Délután 4-re itthon voltunk CRL-ről.

Egy napba belefért Bud Róma Brüsszel Bud. Ryan-al végig.

Eindhoven is járható így. Barcelona is. Milánó is. stb.

Pénz legyen nálad bőven! Ha beszopod, akkor ne állj letolt gatyával ott!

2023. júl. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
82%

A minap vettünk ilyen jegyet Begamóba a Ryanairnél, 14.000 Ft a retúr. Épp ahogy mondod. Reggeli indulás, esti hazajövetel. Ráadásul Bergamó a legszeb ilyen egynapozós város.

Fontos: NE MILÁNÓBA MENj, az egy szar. Bergamó.

2023. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is Bergamot javaslom csütörtöki napon.
2023. júl. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bergamot én is tudom ajánlani, de pl Berlin vagy Róma is jó lehet.
2023. júl. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Bergamo további nagy előnye, hogy közel reptér és olcsó a bejutás a városba busszal.
2023. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nézegettem Bermagot, tényleg nagyon szép hely, skyscanneren néztem, de egyszerűen nem találtam olyan járatot ami reggel megy és este jön. Tudnátok nekem segíteni? Nagyon nem értek ehhez:(

Előre is nagyon-nagyon köszönöm!

2023. júl. 24. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!