Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Illik zabálni egy 1,5 órás...

Illik zabálni egy 1,5 órás repülőút alatt?

Figyelt kérdés
Én rászóltam a partneremre, mikor a repülőn elővette a táskájából a szendvicset, és zabálni kezdett. Nem igaz, hogy azt a másfél órát nem bírja ki. De ahogy néztem, többen is majszolgattak a repülőn. Most tényleg muszáj ezt?

2023. júl. 24. 05:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%

Mi a kérdés? Én csak puffogást látok.

Az illik, azt jelenti ebben a szövegben, hogy neveletlen az, aki nem étkezok. Elvárás.

Miért ne ehetnének? Semmi nem tiltja.

2023. júl. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%

De mi ezzel a gond?

Aki éhes, egyen.

Ráér enni akkor és ott.

Zabál? Így beszélsz a szerelmedről? Szégyelled mert enni mer? Tényleg ebbe beleszólsz?

Egyébként is szolgálnak fel a nem fapados járatokon ennyi repülőút alatt is ételt...

2023. júl. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%
Szia! A partnered vagyok és ki vagy rúgva.
2023. júl. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Zabálni sehol sem illik. Enni természetesen simán lehet, szoktak is árusítani a repülőn is pl szendvicseket.
2023. júl. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Zabalni? Egy szendvics az zabálás? Amúgy ha nem fapadossql utazol, a gépen is adnak egy szendvicset ilyen hosszúságú úton
2023. júl. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

A repülőút nem egy vizsga vagy fontos tárgyalás, miért ne lehetne enni? Kivel szemben tiszteletlenség az evés? Az emberek azon is felháborodtak, mikor bevezették (Debrecenben), hogy a helyi buszon tilos inni a balesetveszély miatt, pedig ritka az olyan járat, aminek az induló és végállomása között fél óránál jóval több lenne, ami ugye a maximális idő, amit rajta tölthet az ember...

Jobb lenne a bőröndökre várva majszolgatni, vagy a transzfer közben stb.? Márpedig az út mindennel együtt jóval hosszabb szokott lenni, mint a konkrét repülés. Haljon éhen már azelőtt, hogy elkezdene nyaralni?

Ezt szerintem gondold át...

2023. júl. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
90%
Biztos, hogy ekkora türhő parasztként szeretnél nyilatkozni róla, hogy kinek mit illene...?
2023. júl. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
22%
Ez magyar szokás. Ha utazunk valahová és elindul a busz, vonat, tengeralattjáró, akármi, azonnal előkerül a kaja. Fogadd el. A zabálás szó használatát most elengedem.
2023. júl. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
A tyúkot vágni meg a megenni egy szendvicset közt kb akkora q különbség, mint köztudott és egy értelmes ember között
2023. júl. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Helyesen:

A tyúkot vágni meg a megenni egy szendvicset közt kb akkora különbség, mint közted és egy értelmes ember között.

2023. júl. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!