Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miért utaznak külföldön...

Miért utaznak külföldön papucsban, vagy rögtön a felszállás után bújnak ki a cipőből a repülőn?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem külföldieket látok így főleg, esetleg hidegben vastag zoknival

2023. aug. 8. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Kulfoldiek egy toredeke. Valami celeb-divat, amire semmilyen magyarazat nincs. Nem a melyvenas. Ket oras uton, fiatal, nemcsak proli, bar mentalitasra nem uri, az biztos. Vuitton utazotaska, teli ruha, papucs. Passz.
2023. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Ja, ezek a repteren vegig papucsban csosszantak. En nem nezek Kardashianokat, se senmit, de annyira elkepzelem, hogy ez is valami olyan.
2023. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Long haul úton azért sokkal jobb cipő nélkül, adnak gumis talpú utazó zoknit is a pipere csomagban.
2023. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

Hosszú úton én is leveszem a cipőm, elég hamar elkezd szorítani a cipő, leszálláskor alig bírom visszahúzni :)

De ezek azért nem EU-n belüli utazások, hanem Amerika, Ázsia az úticél.

Papucsban viszont a proliságán kívül (😃) azért sem utazom, mert ilyen helyekre télen szoktam menni, és olyankor ritkán közlekedek papucsban amúgy is 🙂

2023. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem proli tempo. Koztudottan labdagadas ellen. ;-)
2023. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Valaszolo, te nem utazol rendszeresen masfel, ket orakat fiatal, fitt emberekkel, akik elso osztalyon papucsban vannak egesz evben Louis Vuitton takaroba bugyolalva. Nem apus a tengerentulra. Ez egy allur.
2023. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig használom azt a papucsot, amit a piperecsomagban adnak. Ezért van, nem?
2023. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7 a lényeg, akkor Te sem zokniban közlekedsz
2023. aug. 8. 16:08
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
Mert igénytelen gombáslábúak.
2023. aug. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lazan fogjak fel a dolgokat. Siman utazhatsz akar mackonadragban is, nem lenyeg hogy mi van rajtad. A magyarok viszont olyanok hogy meg a boltba is legalabb farmerban mennek le, ellenben az amerikaiakkal akik siman elmennek szabadido nadragba barhova.

A repulon azert huvos van ugyhogy en cipoben vagyok de pl szabadidoben utazok mert ugy kenyelmesebb mint farmerben.

2023. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!