Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha Amerikából bécsi átszálláss...

Ha Amerikából bécsi átszállással Budapestre szól a jegyem, lehet azt, hogy csak Bécsig megyek és ott szállok ki a csomagommal együtt? 6 óra lenne a várakozási idő, inkább eljönnek értem.

Figyelt kérdés

2023. aug. 23. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan légitársaságok melyek nem szeretik, sőt szankcionálják ezt.

Van is erre egy angol kifejezés, de nem jut eszembe. A fő motiváció egyébként az szokott lenni, hogy az átszállásos jegy olcsóbb, mint az egyik szakaszra az önálló jegy.

2023. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidden city ticketing. Nem szokták szeretni, de nem törvényellenes és nem akadályozhatnak meg benne. Persze szanciók érhetnek. Én a helyedben megkeresném a légitársaságot, és megkérdezném, módosítható-e.
2023. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Skiplagging-nek hívják

Az USA-ban problémáznak miatta a légitársaságok.

Philadelphiabol Dublinba Londoni átszállással. Mar nem emlekszem melyik légitársaságtól vettem a jegyet, de a London Dublin uton az Aer Lingus repült. Késő délután gépre szolt a jegyem, de a repteren ingyen áttettek egy korábbi járatra

2023. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BeefEater ***** válasza:
Legitarsasag fuggo. Ha ket kulon foglalasod van, akkor nem hiszem, hogy gond. De konkretan a Lufthansa beperelt ezert egy utast, mert mereszelt nem tovabb utazni: [link]
2023. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Te kiszállhatsz, de a csomagod Budapestre jön. És nem mehetsz be érte. Valahogy kikönyörögheted másnap.
2023. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

És mi lesz a csomagoddal? Azt mindenképp Bp-re viszik. De hogy mész be érte? Kintröl nem lehet a csomagkiadáshoz bemenni.


Nekem is volt, hogy vihar miatt Zürich helyett Bécsbe szálltunk le. Ott 8 órát kellett várni. A tesóm kocsival kijött volna, de a légitársaság nem engedte.

2023. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Jobban jársz, ha azt a 6 órát ott töltöd el. A csomagod semmiképp nem fogják leszedni, azt bukod.
2023. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem sikerült felvennem a csomagomat köztes reptéren, de előre szóltam induláskor Ferihegyen, hogy felvenném majd. (Én nem hidden cityztem, csak hosszú volt a layover és le akartam zuhanyozni a lounge-ban meg átöltözni.)
2023. aug. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szállsz föl Bécsben a budapesti gépre, a csomagodat se fogják elvinni. Ha nincs az utas a repülőn, nem viszik el a csomagot biztonsági okokból.
2023. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!