Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Rossz sorrendbe irtam a...

SelamatPagi kérdése:

Rossz sorrendbe irtam a nevemet repjegy vásárlásnál! Ez okozhat problémát?

Figyelt kérdés

Külföldi oldalon vettem a jegyet és Magyar szabályok szerint írtam be a nevemet.(Vezetéknév keresztnév1 keresztnév2)

De mivel ez külföldi oldal így a nevem úgy jelent meg, hogy keresztnév2/vezetéknév keresztnév1.

Mivel hivatalosan nem így van a nevem az útlevelen, ez problémát fog okozni?

És lesz még egy átszállásom is kínában. A magyar reptéren még csak-csak el tudom magyarázni a problémát de a kínai reptéren már problémás lehet a dolog. Most vettem életemben először repjegyet...



máj. 22. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Nem lesz probléma, annyi csak hogy általában becsekkolásnál az útlevélben levő vezetéknév alapján próbálják megkeresni a foglalásodat. Ez ugye nem fog menni, mert a keresztneved (vagy más) lesz ott, de meg fognak találni.


20 éve én is rosszul írtam a nevemet regisztrációnál, és azóta is így repülök.

máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Na az újabb emberke aki nem tudja hogy hívjàk. EU-n belül nem gond. EU-n kívűl az lehet. Pl Kínában biztos lesz egy sor fejvakargatás már ha a gépre felengednek.
máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
2: sehol nem lesz probléma.
máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem nem lesz belőle baj, és innentől jobban odafigyelek rá :)
máj. 24. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!