Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair Pirotyvel álhatok a...

Wizzair Pirotyvel álhatok a kapunál a sima sorba?

Figyelt kérdés

Családból csak nekem lesz Prioritym, nem szeretnék leválni tőlük, állhatok a sima sorba velük a kapunál?


Poggyászfeladáskor kérdeznek valamit? Nem Magyarország az induló ország, nyelvet nem beszélek, nem adtam még fel bőröndöt sose.

Odalépek rárakom a bőröndöt a pult mellé, telefonon bemutatom a beszállókártyát es a személyim..ennyi a dolgom?


2023. szept. 1. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Persze, semmi jelentősége nincs amúgy sem ennek a piorytinak,csak pénzlehúzás.
2023. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Állhatsz, de én megkérdeztem inkább, hogy a nem prioritys családtagom jöhet-e velem és simán jöhetett. Hidd el, nekik is jobb, mert a priority sor rövidebb, haladósabb, így gyorsabban végeznek.
2023. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

#2 nem rövidebb gyakran a priority sor,épp fordítva,az szokott hosszabb lenni,de semmivel sem kezelik vagy ellenőrzik gyorsabban az embereket,mint a nem elsőbbségieket.

És semmivel sem mehetnek a repülőgépre,simán megelőzhetőek az elsőbbségieket odáig.

Ezért írtam, hogy totál hülyeség, csak pénzlehúzás.

2023. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 A priority érdemi lényege a plusz csomag, nem a beszállási sorrend.
2023. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 3.ezt bizonygatta.
2023. szept. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 2.😄
2023. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Sehol nem írtam, hogy hamarabb be lehet szállni. Én mindig a közepe-vége felé megyek a check-inhez, akkorra a priority sorban már senki nem szokott állni, a normálban meg még bőven. Ok, én csak Londonba járok leginkább, oda nem feltétlenül turistáskodni mennek, de tényleg alig van priority, nekem is csak egyszer volt, kettőnknek egy kabinbőrönd és a családtagom simán jöhetett velem a priority sorba, nem kellett szétválnunk emiatt.
2023. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!