Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » HELP Ryanair elérhetőség?

HELP Ryanair elérhetőség?

Figyelt kérdés

A gond az, hogy utazunk, és fizettünk azért, hogy ülőhelyet válasszunk. Az emailben vissza is igazolták, hogy oda-vissza hol ülünk.


Most, amikor az utasfelvételi gombra rányomtam a kapott e-mailben, azt írja, az oda útra még nincs helyünk. Megnyitottam, és gondolom változtattak a repcsin, mert nem is olyan hosszú, tehát a kiválasztott helyünk nem létezik. De persze ők ezt "elfelejtették", legalábbis az oldal nem emlékszik rá és nem kínálja fel, hogy válasszunk újat.


Mit lehet ilyenkor csinálni?

Facebookon írtam a ryanairnek, de aggódom, hogy nem válaszolnak és normális helyünk se lesz... :(


Eddig tök nyugodt voltam az utazással kapcsolatban, de ez most eléggé felhúzott.



2023. szept. 1. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2023. szept. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem enged újra helyet választani ingyen?
2023. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na végre sikerült elintézni és megnyugodtam.


Azért leírom, mi történt, hátha más is belefut ilyen helyzetbe.


Nemhogy nem engedett újra ingyen választani, de még csak nem is tájékoztattak, hogy azok az ülőhelyek elvesztek. Ha én véletlenül nem csekkolom az oldalt, akkor nem tudok róla.


Végül a Ryanair live chat-jén írtam nekik. Először egy bot próbál meg válaszolgatni, de a válaszlehetőségek között ki lehet választani, hogy szükséges lenne egy tényleges ügyintézővel beszélni. Visszaszámolt a bot, hogy még hányan vannak előttem, akiknek válaszolniuk kell. Piros pont nekik, hogy elég gyorsan visszaszámolt, és egyből jelentkeztek is.


3 ügyintézővel kellett angolul írogatnom, mert megszakadt kétszer is a kapcsolat. Picivel drágább ülőhelyet választottam, így rá kellett fizetni, de ezt csak rajtuk keresztül sikerült. Ha magamtól próbáltam volna, kifizetteti a teljes összeget az oldal. Így pedig csak a különbözetet kellett.

2023. szept. 1. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!