Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz Air pogyász feladás...

Wizz Air pogyász feladás segítség?

Figyelt kérdés
Munkahelyi útra megyek hamarosan, természetesen emiatt nem én foglaltam a jegyeket, ezért van egy kis probléma. Először Budapestről Madridba megyek Wizz priority jeggyel, azaz vihetek egy 8 kg-s hátit és egy 10 kg-s kézi pogyászt a fedélzetre. Viszont Madridból Air Europe-al megyek tovább, 1,5 órás átszállási idővel. 8 kg hátizsák és a 10kg-s bőrönd FELADHATÓ!-ként van foglalva. Lehetséges-e az, hogy a 10-es bőröndöm a priority ellenére már Budapesten feladom? Wizzair.

2023. szept. 2. 12:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve a madridi reptér ennyi idő alatt megoldja, hogy átrakja a csomagom a másik gépre?
2023. szept. 2. 12:38
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem adhatod fel Budapesten. De nem is mennél semmire vele, mert két külön foglalásról van szó, így azt külön is kezelik. A wizz meg egyébként sem árul átszállásos jegyet. Ha Madridban fel kell adnod a csomagodat, akkor nincs más megoldás, mint kimenni leszállás után, feladni a csomagot, majd újra átmenni a szekun. Másfél óra erre kevés lesz.
2023. szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
miért nem?
2023. szept. 2. 16:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3. Azért, ahogy írták is előttem, mert két külön foglalásról van szó.
2023. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, a wizzairnek semmi köze a te másik foglalásodhoz.

Az air europánal is van 10 kg-os kézipoggyász a turistaosztályon és akkor nem kell kimenned a tranzitból, de még így is necces lehet a 1,5 órás átszállási idő.


Igazán jó képességű lehet a cégednél, aki ezt így foglalta...

2023. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!