Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miben utazzak repülőn holnap?

Miben utazzak repülőn holnap?

Figyelt kérdés
Vékony farmer, póló, sportcipőre gondoltam. De ha ilyen meleg lesz, akkor szerintem megfőlök. De nem nagyon szeretek szoknyában, ruhában, nyitott cipőben utazni repülőn. Vagy midi ruha és lapos szandál?
2023. szept. 12. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
2023. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
A repulon felszallastol fogva mindig nagyon huvos van. En most pont otven vagyok, no, es eloszor nem vettem fel pulovert, de azert magamra teritettem.
2023. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a gépen nincs túl meleg, kardigánt mindenképp viszek. De csak 1 óra az út. Viszont előtte 2 óra, utána másfél óra autózás, plusz vergődés a reptereken, autóbérlés.
2023. szept. 12. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha ennyire határozatlan vagy, akkor menj rövid cuccban és vigyél egy vékony pokrócot, amit magadra teríthetsz, ha mégis fáznál.
2023. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk nalam minden utazasnal van egy dzseki, mert tobbszor volt mar, hogy pont utazasnal par ora alatt zuhant 20 fokot a homerseklet. Es nekem van feladott poggyaszom, de a kezibe beledobok mindig valamit, amit a gepen felveszek.
2023. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Az ugye meg van, hogy a repülőtér légkondicionált, ergo nincs ott se meleg? A gépen meg olyan 20 fok van max?
2023. szept. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bugyit, melltartót ne vegyél fel, mert ott leszek én is.
2023. szept. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!