Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Az mennyire normális Wizzair-n...

Az mennyire normális Wizzair-nél, hogy az októberi eleji spanyol utazásomnál, internetes böngészőben nem engedi még az internetes utasfelvételt de a telefonos appon keresztül lehetőséget ad rá?

Figyelt kérdés
Most utazom először repülővel így új nekem a helyzet. Végigolvastam az összes "gyakorikérdéseket" a wizzair weboldalán, de valahogy nem értem, hogy ha böngészőben laptopon lépek be a fiókomba, akkor az "internetes utasfelvétel még nem elérhető", de a telefonos app-pal felajánlja, hogy csekkolja be stb, és engedi továbbvinni az utasfelvételt. Ez normális? Végigcsinálhatom a telefonnal? Vagy még azért nem elérhető a böngészőből, mert még tizenvalahány nap hátra van az utazásig? Előre is köszönöm

2023. szept. 19. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Vettél ülőhelyet?
2023. szept. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
A Wizzairnél indulás előtt 24 órával tudsz ingyen becsekkolni, kivéve, ha vásároltál ülőhelyet is. Ha nem vettél ülőhelyet, az appban akkor is átenged, de a végén fizetned kell a korai check in-ért és ülőhelyért. Az a része tök mindegy, hogy telefonos appon vagy számítógépen csekkolsz be. Én mindig a mobilos QR kódot használom, így az appon keresztül szoktam becsekkolni.
2023. szept. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok, igen vettem ülőhelyet, Wizz Go csomaggal ami tartalmazza a Wizz priority-t is.

Nekem az a furcsa, hogy mobilos appon enged(ne) becsekkolni, de gépes bejelentkezésnél nem mert azt írja, hogy az internetes utasfelvétel nem elérhető.

2023. szept. 19. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Csináld meg a telefonon és kész.

A wizz weboldala egy rakat xar.

2023. szept. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
Ha meg lehet csinalni akkor csinald meg, de szerintem nem lehet bar a priority miatt lehetseges lehet. Amire figyeljetek a wizz-nél: ha rajtuk keresztul foglaltok autot akkor azt nem fogja mutatni az oldalon tehat kulon kell intezni az autoberlo cegnel. Gyanus h szallasfoglalasnal is ez van
2023. szept. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!