Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit lehet csinálni, hogyha...

Mit lehet csinálni, hogyha este/hajnalban érkezik meg a repülő? Lehet a reptéren maradni?

Figyelt kérdés

London Luton

22 körül érkezik meg a repülő, másnap délelőtt, kor délután városnézés, majd mennék tovább vonattal másik városba. Ezért a pár óráért nem éri meg szerintem valahol szállást foglalni. Ha szállást foglalok akkor az a városban lenne, éjfélnél hamarabb nem valószínű, hogy a szállásra érnék, 7 körül pedig már indulnék is. Ha a reptéren tudok maradni, akkor olyan 5 körül indulnék be a városba. Vagy még este bemegyek a városba, de félek, hogy hajnalban mennyire biztonságos egyedül, meg hova tudnék beülni.

Hol tudnám ezt a kb. 7-8 órát eltölteni? A reptéren meg tudom akár csak a földön húzni magam? Vagy a biztonságiak ellenőzinek, hogy miért vagyok ott?

Ha bemegyek a városba, tudtok olyan helyet, ami 0-24-es és tudok ott lenni? Gyorsétterem vagy hasonló? Vagy akár valami program, amit érdemes ilyenkor csinálni?


2023. szept. 28. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
A reptéren leülsz és vársz. Ennyi az egész. A kutya nem fog hozzád szólni, ha nem adsz rá okot. Az viszont biztos hogy hulla fáradt leszel másnap és kb semmi nem fog érdekelni a városnézésből másnap.
2023. szept. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Én inkább foglalnék. Fürdeni, aludni, telefont tölteni kéne.
2023. szept. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Lutonban (is) rengeteg szálloda van a reptér közvetlen közelében átutazók számára, a városba se kell bemenni, de az sem távolság, a DART 5 perc alatt visz be a városba. Oké, a kiszállás meg a belépési procedúra elhúzódhat, nem tudom, mostanában este milyen, de reggeli gépnél egy óra szokott lenni az utóbbi időben, mire kijutunk az épületből. Viszont lutoni városnézésre teljesen felesleg órákat szánni. A belvárosát 5 perc alatt megnézed, az odajutás nagyságrendekkel tovább tart. Teljesen felesleg erre időt, energiát szánni. Jobban jársz, ha egyenesen mész a célállomásodra, akár éjjel is, szerintem vannak késő esti vonatok. Nézd meg az EMR oldalán. Londonba fél óra alatt be lehet érni, én tuti bemennék, akár este is. Szállást el lehet foglalni éjfélkor is, volt már, hogy kb. akkor értünk oda és simán megoldható volt. A vonat a St. Pancrasra megy be, ha annak a közelében foglalsz szállást, éjfélre tutira ott vagy.
2023. szept. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Viszont lutoni városnézésre teljesen felesleg órákat szánni."

Nem Lutonban akarok várost nézni, hanem Londonban. Londonból megyek majd tovább.


"Fürdeni, aludni, telefont tölteni kéne."

Mikor elindulok, délután még fürdök egyet, következő nap estéig kibírom. Telefont elég sok helyen lehet tölteni, plusz alapból van nálam több külső aksi. Az alvás, ami egyetlenül kérdéses, de talán rá tudok pihenni előtte és akkor 36-48 órát kibírok alvás nélkül, főleg ha pihenik is a reptéren.

2023. szept. 28. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond. Nem egyszer toltottem mar en is egy-egy ejszakat repteren. Kisebb reptereken meg aludni is lehet a padokon, Lutonon sokan lesznek ejszaka is, nem biztos, hogy talalsz szabad padot
2023. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha Londonba akarsz menni, akkor oda este is tudsz menni simán.
2023. szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Szenvedni fogsz masnap, ha semmit nem alszol. En biztos foglalnek szallast a repter mellett, este 11tol ha reggel 7ig vagy ott az sztem nem rossz, nekem megerne legalabbis.
2023. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!