Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz air repülőjegy vásárlásná...

Wizz air repülőjegy vásárlásnál elakadtam.Tudnátok segÍteni?

Figyelt kérdés

Wizz air oldalán foglaltam egy repülőjegyet amit azonnal ki is fizettem banki átutalással.Azt Írták 5 nap is eltelhet mire megérkezik a pénz hozzájuk.

Tegnap foglaltam és utaltam egyébként.pár óra múlva kaptam egy angolul Írt e-mailt:

amiben ez állt:


are you still thinking about.......?

Due to our low fares our flights sell out quickly, and you seem to have left Wizz Air website without finishing your booking!

Passengers: Adult: 1, Child: 0, Infant: 0

Total price: 55000.000 HUF



Most ez mi????Pluszba ezt az összeget még be kell fizetnem?A repülőjegyet 70 ezer forintért vettem.most be kell még fizetnem plus 55ezret?



2023. szept. 29. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy végigvitted a foglalást? Mire fizetted be az összeget?

Mert ez nem plusz összeg, olyan, mintha csak nem fejezted volna be a foglalást, és siman kérnék az összeget, csak nem értem a 15e HUF különbözetet az árban így sem... (Lehet ennyit estek az árak a foglalásod óta??)

Mondjuk én is pár hete utaztam, kicsivel előtte vettem a jegyünket is, és én is kaptam vmi fura e-mailt meg a netbankról is jött vmi értelmezhetetlen üzenet, de nem foglalkoztam vele, mert az appban tudtam ellenőrizni, hogy él a foglalásom.

Ha nálad is biztos, hogy minden ok, akkor én a helyedben ezzel nem foglalkoznék.

2023. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem mi ez.....nézegettem más utakat is kíváncsíságból amiket "elkezdtem" foglalni csak nem fejeztem be.
2023. szept. 29. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem kártyával fizettél?
2023. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!