Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol tudnék nagyon olcsón...

Hol tudnék nagyon olcsón repülőjegyet venni Törökországba?

Figyelt kérdés
Most fogok életemben először repülni, ezért nem vagyok túl tájékozott.

2023. okt. 5. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg kb bárhol, hogy hol milyen árak vannak, én pl szeretem erre használni a SkyScannert. Majd vedd meg a repülőtársaság oldaláról.
2023. okt. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Viszont ez elég érdekes, valahol 40 ezer az oda vissza út, valamelyik légitársaságnál meg 90.
2023. okt. 5. 18:12
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Nem irtad, mikor és melyik török városba mennél.

Isztambul jelenleg is 26.000 Ft körül megjárható.

Szivesen segitek neked olcsón utazni, de csak azzal a feltétellel, hogy az általad talált és az általam javasolt repjegy árak különbségének a felét kifizeted.

2023. okt. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Isztambulba megyek, de most ráírtam egyik török ismerősömre, ő biztos tud segíteni. Alapjában véve nem izgatna az ár, de mivel tudom, hogy rengeteg pénzt fogok Isztambulba elkölteni(mert nem nyaralni megyek), így a lehető legolcsóbban akarom megúszni az utazást.
2023. okt. 5. 18:26
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Budapestről 3 légitársaság repül Isztambulba:

Wizzair, Pegasus, Turkish Airlines.


A Wizz és a Pegasus fapados, ezeknek érdemes nézegetni az árait. Erre jók a keresők, de magát a vásárlást a légitársaság oldalán érdemes intézni.


Nem muszáj retúrjegyet venni, lehet jobban jössz ki, ha az egyik társasággal mész, a másikkal jössz.

2023. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

Mivel látom nagy balek vagy, még mindig javaslom, hogy osztozzunk meg az árkülönbözeten: az általad találton és azon, amit én találok.

Annyit segitek, Wizzair lesz a nyerő.

Mivel sok pénzed van, ez szerintem fair alku lesz a te nulla guglizási képességed mellé.

2023. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az árképzés nem olyan, mint a bkv-nál. Dinamikusan változnak az árak, attól függően, hogy mekkora a kereslet.


Ha van sok csomagod, akkor azt is érdemes figyelembe venni, hogy a fapadosoknál csak egy kis hátizsák van az alap árban. A Turkish-nél szerintem tartalmazza a feladott poggyászt és normál méretű kézipoggyászt.

2023. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#5, #7 köszi. Egyébként most kérdeztem a török barátomat, ő is a Turkish Airlines-sel szokott utazni.
2023. okt. 5. 18:54
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Meg a repülőjegynél az is számít, hogy MIKOR akarsz repülni. Ha nagyon hamar, akkor nagyon drága is lehet. Nekem volt olyan, hogy az ügyfél megijedt, hogy lezárják a légteret amikor kitört az orosz ukrán háború és azt kérte azonnal vigyem a cuccot. Azonnal? Igen, a lehető leghamarabb. 1 hét múlva már mentem Seattle-be Bécsből, a szokásos 8-900 dolláros return helyett 2300 dollárért. A 7-nek igaza van, a légitársaságok árképzése egészen agyament, ez nem buszjegy. Meg nincs olyan, hogy olcsó repülőjegy. Ha nem akarsz magaddal kitolni, akkor nem közvetítő oldalon, hanem KIZÁRÓLAG a légitársaság oldalán foglalod be a helyed, még ha drágább is.

Megnéztem neked egy november 4-i dátumra csak oda feladott poggyásszal a légitársaságok oldalán. A Wizzair 41000Ft, a Pegasus 39000Ft, a Turkish 33000Ft, de ez utóbbi nem 4-én, hanem 3-án, pénteken indulna és nem a nagy reptérre, hanem a Sabhia Gökcen reptérre mennek. A Turkishnél, ha nem erre a reptérre mész, akkor jóval drágább, 200 euró csak oda.

Ezek az árak változhatnak, érdemes időben lépni

2023. okt. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!