Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repjegy foglalás?

Repjegy foglalás?

Figyelt kérdés

Elég tapasztalt repkedő vagyok, viszont most eléggé kifogytam a keresőoldalakból, de továbbra sem találtam meg azt a jegyet, aminek az árától nem kapok agyérgörcsöt, valamint nem akar a reptéren éjszakáztatni - 1300 euróért.

Szóval, ha valaki tud segíteni a paraméterek a következőek: 07.06 és 07.10 között, Antalya-Budapest, 1 fő. Az indulás reggeli lenne, a visszaindulás pedig délutáni.

De keresőoldalakat is szívesen fogadok! :)

Előre is köszönöm!



2016. jún. 15. 22:57
1 2
 1/11 anonim válasza:

Inkább nem BUD-AYT?

[link]

2016. jún. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Momondo.com 105e Ft, vagy ha rugalmas a napon belüli időpont illetően, akkor 68e.
2016. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A Turkish Airlines keresőjébe írtam be a megadott utat.

Budapestről indulsz, ugye? Azaz BUD -> AYT -> BUD

Itt az eredmény: 302 EUR-ba kerül. Átszállás Isztambulban.

Egy kellemetlenség van benne: este 11 kor érkezik Antalya-ba.

Itt a keresési eredmény: [link]

Néhány éve szintén Turkish-al utaztam ugyanebben a viszonylatban.

2016. jún. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is turkish lesz belole (bar mar attol felek hogy lassan megismernek a stewardessek :'D. Volt akivel mar talalkoztam ketszer is :D), lehet meg megbeszelem parommal hogy inkabb 5-e legyen hat helyett mert 5-re csak 265 ugyanaz a jegy. Koszonom neked is:))
2016. jún. 16. 08:32
 5/11 anonim ***** válasza:

AYT - BUD 07.10.: 100 euró (AYT - CGN - BUD -Germanwings)

AYT - BUD 07.08.: 130 euró (AYT - CGN - BUD - Tuifly + Germanwings)


De ha veszel egy olcsóbb Pegasus Saw- Bud jegyet pl 07.10-re, az AYT - SAW már 40 euróból mellétehető.


azair.eu kell neked.

2016. jún. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolso, koszonom neked is, a honlapot mindenkepp csekkolom mert eddig elkerult engem, viszont a datumok eleg kotottek (parom kint el, sokat dolgozik ugyhogy eleg nehez osszehangolni a datumokat, elfoglaltsagokat) 6-10-ig, es egyik napon sincs pega, vagy asszem egyik napon van valami horribilis aron (oket is szeretem mert vittek mar Adanaba odavissza 120 euroert). De koszonom meg egyszer:)
2016. jún. 16. 08:53
 7/11 A kérdező kommentje:
Illetve pega nem jo idopontban van sajnos. Tudom hogy lecsekkoltam, es volt vele valami azt hiszem ez is volt ar mellett a problema veluk.
2016. jún. 16. 08:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy nem jó időpont? Pegasus AYT - SAW dögivel van, Saw-Bud meg emlékeim szerint napi kettő. Ha reggel jó az indulás,eléred a reggelit, ha délután, akkor úgy tudsz jönni,csak keresni kell.
2016. jún. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És mi volt az az 1300 euró?
2016. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az 1300 eurot csak ugy irtam, hogy mar neha lehetetlen arakkal talalkoztam :).

A nem jot arra irtam hogy pl. egy 07.08-as talalatot irtal nekem. 8-a nekem nem jo. Pega meg seker bayrami idoszaka miatt nagyon dragan repuli csak oda is a saw-antalya tavot.

2016. jún. 16. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!