Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Támogatjátok az egyik légitárs...

Támogatjátok az egyik légitársaság kezdeményezését, hogy gyerekmentes zónákat alakítsanak ki járatain?

Figyelt kérdés

[link]


"Az ötlet lényege, hogy ahelyett, hogy egy síró baba vagy egy nyafogó gyerek mellett ülnének egy hosszú repülőút során, lehetőségük lesz az utasoknak, hogy egy falakkal és függönyökkel elválasztott csendes részlegben foglaljanak helyet."


2023. okt. 18. 11:59
A kérdező szavazást indított:
Igen, támogatom
Nem, nem támogatom
39 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
4%
Nekem tetszik, de csak akkor jó, ha én a tök nyugis gyerekeimmel átülhetek oda, ha mellettem egy 18+ os barom csinálja a fesztivált egész úton... 3:)
2023. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Ha valaki csinálja a fesztivált egész úton, akkor gyerektől függetlenül leszállíthatják és megbírságolhatják.

Ennek a kezdeményezésnek pedig az a lényege, hogy akár nyugodt a gyereked, akár nem, nem ülhetsz oda. Minden szülő nyugodtnak, édesnek tartja a saját gyerekét és azt gondolja, hogy a hisztijére ugyanúgy fognak az utasok mosolyogni, mint ő maga.

2023. okt. 18. 12:03
 3/23 anonim ***** válasza:
5%

"Minden szülő nyugodtnak, édesnek tartja a saját gyerekét és azt gondolja, hogy a hisztijére ugyanúgy fognak az utasok mosolyogni, mint ő maga."

. Feltételezem, hogy nincs gyereked.

2023. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
6%
Sajnos tikkelek a gyerekellenesektől. Ugyanis az egész kérdésedből süt, hogy tökmindegy, mit csinál az a gyerek, te simán utálni fogod, csak mert még nincs 150 centi.
2023. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszok.

Semmi gyerekellenesség nincs abban, hogy valaki nem akar üvöltöző gyerekhisztit a közvetlen környezetében, és ezért felárat fizetve egy olyan részlegre ül, ahol ettől mentesül. Nem utálom a gyerekeket (ez milyen sötét komment, te jó ég), viszont koránt sem tartom annyire édibébinek más üvöltöző gyerekét, mint a sajátomat, hisz értelemszerűen minden szülő elfogultabb a saját gyerekével szemben.

2023. okt. 18. 12:09
 6/23 anonim ***** válasza:
6%
A gyerek nem üvölt alapjáraton. Dehogynem utálod őket, hisz alapból azt feltételezed, hogy zavarni fognak.
2023. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#6 Oké, menthetetlen vagy. Ha valaki nem akar gyerek mellett lenni egy repülőúton, az azt jelenti, hogy utálja a gyerekeket.


Kitalálom, egy gyerekes anyuka vagy, akinek az egész életében elért sikere az, hogy lett egy gyereke, és szerinte most körülötte és a porontya körül forog a világ.

2023. okt. 18. 12:17
 8/23 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem semmi baj nincs ezzel. Nekem nem lesz kellemetlenebb ettől sem gyerekkel, sem anélkül, sőt, jobb is lesz, ha nem egy savanyú képű utas fogja húzni mellettünk a száját egész úton, ha a gyerek nem tud majd órákig egy helyben ülni csendben.


U.i.: Mostanában utaztam párszor a Debrecenből, és tudnám ajánlani, hogy ukránmentes zónákat is alakítsanak ki, mert engem meg az ő folyamatos hangoskodásuk zavar... 🙃

2023. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
11%

"Kitalálom, egy gyerekes anyuka vagy, akinek az egész életében elért sikere az, hogy lett egy gyereke, és szerinte most körülötte és a porontya körül forog a világ."

. Na, ez viszont már kifejezetten szánalmas.

2023. okt. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
16%

Sokat repulok. Szinte soha nem a siro kisgyerek a hangos. Pl egy kozepkoru no, aki nem reszeg, csak beszelget, es minden mondat vegen egy hatalmas sikito vagy oblos hahotat ereszt el, percenkent egyet, negy oran at. Mindig van.

Csak ennyi.

2023. okt. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!