Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen élmény lehet a szilvesz...

Milyen élmény lehet a szilveszter egy repülő fedélzetéről, ami az esti órákban, több országon átsuhan az éjféli tűzijátékok közepette?

Figyelt kérdés
Kipróbálnád egyszer? Mondjuk Európa felett? Vagy az USA-ban?
jan. 6. 00:57
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, mennyire látszik 10 km magasból. Ha felhős az idő, akkor semennyire. Kocsival vagy vonattal sokkal érdekesebb például a Balaton partján haladva.
jan. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kocsival egy pihenőből néztem pályán, látványos volt, hogy körülöttem a távolban körben ment a tűzijáték, a legjobb az volt, hogy a hang már nem ért el odáig. Mert azt utálom.
jan. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Ezek szerint én vagyok itt az egyetlen, akit ez nem köt le. Nem érdekelne.
jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Repülési magasságban kb. ilyet látsz az ablakból, ezt is verőfényes napsütésben, nem éjszaka: [link]


Szerintem túl magasan repülnek a repülők, hogy élvezni lehessen a tűzijátékokat. Főleg ami nem augusztus 20-ai méretű, hanem kertből kilőtt "kis, amatőr" tűzijátékok.

jan. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Repülési magasságon legjobb esetben is apró villanásokat látni ebből, megközelítésnél lehet jobb a látvány ha éppen jól jön ki az idő és az irány.
jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez utóbbira itt egy példa


[link]

jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Fel- es leszallasnal lehet latvanyos, ha abban az iranyban megy epp a repulo. Nem volt szerencsem hozza, csak neha kozelrol latni pont az egesz belvarosi reszeket.

Eppenseggel repulesi magassagbol is eszre lehetne venni tiszta idoben, ahogy uthalozat is kiveheto sotetben ha nincs felho, de ugy tul picike lehet.

jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BeefEater ***** válasza:
100%

Ez nem az, amit azzal adnak el, hogy pár óráig folyamatosan "szilveszter van" a repülőn és ez milyen jó?

Értelme szerintem semmi és a célközönség is az, akinek nem sikerült eleget elkölteni heroinra és k-rvákra.


Ez úgy néz ki, hogy kimész a reptérre és utazol egy pár órát, hogy aztán ugyan oda leszállj. Mondanám, hogy utána az lesz a problémád, hogy nincs taxi, de itt azért már alap, hogy saját sofőröd van.

Mondjuk ha a repülőn féktelenül akarsz bulizni azt is felejtsd el, ha egy kicsit berúgtál már nem fognak még pezsgőt adni.


Ha rengeteg pénzed van és tűzijátékot szeretnél nézni bérelj egy helikoptert.

jan. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!