Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Segít valaki nekem repjegy...

Segít valaki nekem repjegy vásárlásban segíteni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy google a barátom,de most fogom majd életemben venni az első repjegyem.

Nem tudom mi merre hány méter.


jan. 16. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
És mit szeretnél tudni?
jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Tapasztalat alapján azt ajánlom, hogy kerüld a közvetítő, lehúzó cégeket. Nézd ki az úticélt és az adott légitársaság oldalán vedd meg a jegyedet. Lépésről lépésre végigvezetnek a folyamaton.
jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Honnan-hová akarsz utazni és mikor?
jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt szeretném tudni hogy honnan érdemes vásárolni.

Itt sok oldalt kidob,de azért vakon egyiken se akarok benevezni.

Kerülöm azokat a munkaközvetítős játszmákat,meg magyar hirdetéseket amiket írásos formában kitesznek.

Magyarországról Hollandiába.

jan. 16. 15:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amszterdamba: [link]

Eindhovenbe: [link]

jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A skyscanner.hu-n szoktam megnézni, ott fix időpont, indulási hely és légitársaság meghatározása nélkül megkeresem a nekem legjobb utat és ha lehet, akkor az adott légitársaság oldalán veszem meg a jegyet.
jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi 6-os! Írhatok privátot?

Nem akarok több kérdést ideírni,mert szabálytalankodnék itt.

jan. 16. 21:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne kozvetiton keresztul vedd meg mert ok nem annyira segitokeszek ha valamit modositani kell utolag. Google flights-on keresel egy jaratot es a legitarsasagtol megveszed.
jan. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem csak azért érdemes közvetlen a légitársaság oldalán venni, mert a közvetítők nem annyira segítőkészek, hanem mert a másik oldalról a légitársaságok ha bevallják, ha nem, az első problémánál hajlamosak elhajtani a búsba, ha nem náluk vetted a jegyet.

Tehát ahogy írták:google flights, skyscanner keresés, légitársaság vásárlás. Kész, punktum, vége, kezdőnek ennyit kell tudnia

jan. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!