Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Beszállókártya igénylés ?

Beszállókártya igénylés ?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Utazási irodával foglaltuk az utat. Ők azt mondták hogy a beszállókártyát a repülőtéren a check-in pultnál kapjuk meg ha felmutatjuk a velük kötött utazási szerződést.


Csak én furcsálom ezt hogy egy random szerődésből a repülőtéri dolgozó honnan tudná hogy az eredeti vagy hogy tényleg mi vagyunk azok vagy ő látja az útlevelünkből hogy milyen repülőjegyek vannak a nevünkre megrendelve. Semmiféle repülőjegyet nem kaptunk az utazási irodától.


köszönöm



márc. 18. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a név/útlevélszám alapján tudják. Én egyénileg utaztam, és a check innél csak az útlevelet kérték, foglalást nem. Az alapján be tudtak azonosítani és megkaptuk a beszállókártyát, ugyanígy visszafelé is.
márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
márc. 19. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven jó, ha a személyit vagy útlevelet adjátok oda a check-innél, mert úgyis azt nézik a szerződésen is.
márc. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül az utolsó előtti napon küldtek egy általuk készített repülűjegyet amivel igazából semmire nem mentünk volna de azon legalább már szerepelt a foglalási kód vagy mi a neve és így azzal a kóddal már bebírtam lépni a weboldalra és online be check-in -elni (nem tudom hogy írjam) így nyugodtabb szívvel nekiindulni az utazásnak. Már csak azt nem értem hogy ezt egy 50 vagy 60 éves hogy bírná megcsinálni. Bár az általatok elmondottak alapján nem is kell csak útlevél és helyben.


köszi mindenkinek

ápr. 16. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!