Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan tudom lemondani?

Hogyan tudom lemondani?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne hogy az esky.hu-n foglaltam repülőjegyet,viszont a dolgok nem úgy alakultak és nem tudom hogyan lehet lemondani:/

ápr. 1. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg sehogy, hacsak nem kifejezetten lemondható jegyet vettél.
ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, buktad a pénzt.
ápr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velük van szerződésed, nézd meg az ő szerződési feltételeiket, lemondási tájékoztatójukat, vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálatukkal.


Én eddig még csak nem is hallottam erről az oldalról, így sem saját tapasztalatom, sem mástól hallott élményekről semmit nem tudok.


Viszont általában pont a foglalás törlés a legtöbb esetben rendkívül nehézkes/drága szokott lenni, hacsak nem eleve olyan jegyet veszel, ami bizonyos felárért lemondható.


Általában a legjobb reményed, hogy egy névmódosítási díjért át tudod valakinek adni a jegyet. De fapadosoknál az sem ritka, hogy még a név átírása is drágább, vagy kevésbé éri meg, mint bebukni a teljes jegyárat.

ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!