Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egyiptomba repülőn lehet...

Egyiptomba repülőn lehet nálam poco?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hétvégén utazok egyiptomba. Ma vettem egy POCO-t és nem tudom elvihetem e magammal. Valamint bőrőndbe tegyem vagy kistáskába?

ápr. 10. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne vihetnéd?
ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
82%

Tudsz róla, hogy poco illegális? Nincsen átvizsgálva, ebből következően akármilyen anyag kerülhet bele. A dobozán nincsenek rajta a káros hatások. Olyan emberek árulják, akik a bevételből nem adóznak, erősebb szóval bűnözőnek számítanak. Amúgy a repülőn semmilyen dohányterméket nem lehet fogyasztani, akár e-cigit, akár másmilyet. Ha nem akartad a repülőn szívni akkor önmagában nincs vele probléma, hogyha a táskádban viszed.

Adok egy jó tanácsot: tegyél egy szívességet magadnak, és dobd ki a kukába . Ezek a különféle ízesítések nagyon károsak. Nem is ézékeled, pillanatok alatt ki foksz végezni egy 10 000 slukkos e-cigit, mivel a ,,normálisnál” észbe kapsz, hogy hoppá! elszívtam egy egész dobozt, most kell leállni. De ennél nem. Szóval, szerintem, még véletlenül ki se próbáld!

ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
azok a bűnözők,akik elveszik az ember pénzét,amiért megdolgoznak és hülyeségekre költik. a parlamentben vannak a bűnözők.
ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a telefonra gondolsz, az igen.
ápr. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2-es vagyok. 3-as, ebben igazad van. A politikusok nagy része korrupt. De ez senkit nem ment fel az alól, hogy illegális terméket árul, amiből nem adózik
ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy poco még lehet, de pocok nem, mert a rágcsálókat tilos felvinni a repülőre.
ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!