Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol tudok repülőjegyet venni?

Hol tudok repülőjegyet venni?

Figyelt kérdés
Például tegyük fel holnap Berlinbe vagyok, hirtelen haza akarok jönni Pestre. Hol vegyem meg a repjegyet? A reptéren? Vagy online? Ugyanúgy meg lehet venni az olcsóbb jegyeket a helyszínen is? Még nem utaztam repülővel....

ápr. 12. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Online, az adott légitársaság oldalán.

Jelenleg a Wizzair-nek és a Ryanairnek van járata Budapestre.

ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BeefEater ***** válasza:
69%

Ha nincs már repülőjegy vagy nagyon drága: van közvetlen vonat is.


Mindenképpen on-line vedd meg, előfordulhat, hogy a fapadosok jegyét a reptéren nem is tudod megvenni.

ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lofefi ***** válasza:
37%

Mivel már nem a 19. században élünk, repülőjegyet csakis online veszünk. Időben.

Millió normális repjegykereső működik.

ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Manapság online elterjedt, pláne ha rövid idő alatt kell. De szerintem ha mondjuk 1 hét múlva kell egy jegy, elképzelhető, hogy a berlini reptéren tudsz foglalni egy gépre. Ha tudod melyik repülőgép cég indul, akkor annál megkérdezed, hogy X időpontra tudnának e jegyet adni.

Ahogy az utasfelvételt is meg lehet csinálni a reptéren, csak az külön díjat számítanak fel. Lehet a jegyvásárlás is külön díjat számítanak fel. Ezért jobb és kényelmesebb online.

ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vettem mar repteren, mert a ryanair nem engedett mar online foglalni Kevesebb mint 3 ora volt az indulasig, akkor derult ki, hogy utaznom kell.

A neten mar nem engedte foglalni, de a repteri pultnal meg tudtam venni

Nem volt olcso a jegy, de nem volt kirivion draga sem (Londonba repultem)

ápr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp online.
ápr. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!