Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőjegyet szeretnék venni...

Repülőjegyet szeretnék venni nyárra, de most jutott eszembe, hogy utazás előtt le fog járni a személyim. A vásárlásnál is már kérik a személyi igazolvány számát? Nem akarnám bonyolítani azzal, hogy később megváltozik.

Figyelt kérdés
Ryanair és Aegean jegyek lesznek.
febr. 29. 14:34
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
61%
Néhány perc megnézni magadnak a foglalás során... Másrészt tudod előre, így foglalás _előtt_ meghújítod és meg van oldva.
febr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Ha nem tudod hogy működik, minek írsz?

Még mindig várok olyat, aki tudja az Aegean-nal kérik-e, mert a Ryanair-nél nem kérték végül.

febr. 29. 16:04
 3/24 anonim válasza:
69%
Ez nem a tudáson múlik, hanem azon, hogy mennyire kell életképtelennek lenni, hogy ne menj végig a checkouton, hogy kiderüljön, mit kérnek és mit nem...
febr. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
A foglalásnál nem, de a becsekkolásnál már kéri a ryanair az igazolványszámot.
febr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
58%
A #4-es mindent leírt, amit erről a témáról tudni kell
márc. 1. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm, 5-ös nem egészen, mert azóta kiderítettem, hogy az Aegean-nál becsekkoláskor sem kéri.
márc. 1. 04:30
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
Valami személyazonosítást csak kérnek a légitársaságok. Én mindig azzal kezdem, hogy kivágom az útlevelem, annyival kevesebbet kell beszélni
márc. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy nem kell? Teljesen nyilvánvaló hogy kell, csak nem mindegy mikor. Júliusi nyaralásról van szó, nekem meg júniusban kell új személyit csináltatnom, viszont a repjegyek most voltak számomra jó áron.

Amúgy meg már megvettem ma reggel a jegyeket, sehol nem kérték, ha valaki ugyanebben a cipőben járna.

Becsekkolni meg mindig online csekkolok be.

márc. 1. 07:52
 9/24 anonim ***** válasza:

"Valami személyazonosítást csak kérnek a légitársaságok."


Vagy nem. Az elmúlt 12 évben, amióta repülök, egyetlen egyszer nem kellett se utiokmany számot, se típust megadni és beszallaskor se kérték soha Európán belül. Mo djuk nem fapadossal szoktam utazni.

márc. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hát én rendszeresen repülök az USA-ba, mindig azzal kezdi a becsekkolást, hogy az útlevelemet kéri. Lehet, nekem azért ez ugrik be mert ritkábban utazom csak európán belül. Igaz, az, hogy előbb elvisz Amszterdamba, Párizsba, Frankfurtba vagy Münchenbe az nem Európán belüli utazás. Általában ha van közvetlen fapados járat, Európán belül azzal megyek, mert Eun belül nem sok értelme van órákkal tovább tartó átszállásos utazásnak. Kivéve, ha kifejezetten valamelyik legacy HUBja a végcél, ahová nem megy fapados.
márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!