Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repüléshez a biztonsági...

Repüléshez a biztonsági kapunál ki kell venni a fülből az ékszereket?

Figyelt kérdés
Van az egyik fülcimpámba 3, másik oldat egy migrén és egy hélix is van a normál fülbevalóm mellett. Ezeket ki kell e vennem? A migrén piercinget nemrég szúrattam úgyhogy ki se tudnám venni ha kéne. A többit is elég hosszadalmas mire kiszedem.

ápr. 17. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell!
ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Nem. De ha a fütyiden van piercing, azt ki kell venned. De csak ott helyben, előre nem szabad.
ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy kell. Nekem 5 vagy 6 volt, mikor repültem, senkit sem érdekelt. Semmilyen ékszert nem vettem le, nem is kérték.
ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
67%
Nem kell
ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Nem kell. Nekem se kellett levennem a farmernadrágomat, amin jó nagy fémgomb volt.

A bakancsomat sem, amin a fűző lyukjai fémből voltak. Annyi, hogy félrehívtak és egy rendőrnő végigmotozott, azaz lazán végigsimított. Csinálhatta volna alaposabban, pláne, ha behív egy külön terembe és négyszemközt maradunk. De sajnos ő csak a munkát látta bennem. :-)

ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Sajnos elég sok rossz szándékú ember van aki a fülbevalójába rejtve csempészi a tiltott veszélyes anyagot a fedélzetre, hogy onnan a károkozás után kereket oldjon, úgyhogy bármire számítani lehet
ápr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!