Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Megvettem a jegyem de foridtva...

Megvettem a jegyem de foridtva attam meg az uticelt. London-Bp helyett Bp-London. Kozvetlen a fizetes utan vettem eszre hogy elrontottam. Felhivtam a wizzairt de 0 ftot teritenenek vissza tehat semmit. Ez esetben lehetne meg valamit csinalni?

Figyelt kérdés

ápr. 28. 23:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
#10 a wizzairnel vehettel volna a jeggyel egyutt flex-et, akkor az utazas elott akar 3 oraval is meggondolhattad volna magad es modosithatod vagy torolheted a jaratot.
ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

"...igen, aminek tobb a dijja mint a jegynek."


És? Kb ott vagy most is, nem?

ápr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 NTBS ***** válasza:
0%
Örülök, hogy sikerült elintézni.
ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
33%

10-es, hiába hisztizel. Elbsztad, tanulópénz, ez van.


Vagy átírják a jegyedet, vagy nem. A szerződést nem olvasod át, mielőtt kattintasz az ÁSzF-re? Mert ott minden le van írva.

máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14-es mar total nem aktualis! De koszonom segitokesz valaszod. Remelem hasonlo okoskodast kapsz majd a sajat kerdeseidre.
máj. 10. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!