Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repules idopontjanak megvaltoz...

Repules idopontjanak megvaltoztatasa?

Figyelt kérdés

A hazautazasom napjat szeretnem megvaltoztatni. Ha az USA-bol repulok Europaba a Lufthansa-val, es ket hettel kesobb jonnek haza. (kiutazasomkor csak egy meghatarozott idopontig valaszthattam ki a hazautazasom idopontjat)

Korulbelul mennyibe kerul az atiras? (Kerem, hogy elsosorban tapasztaltabbak valaszoljanak) Koszonom!



2012. ápr. 5. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a Lufthansa-t, az a biztos.
2012. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen osztályra van kiállítva a jegyed? Attól függ, hogy egyáltalán ÁT TUDOD-E íratni a dátumot.

Ha N, W, X, Y az utasosztályod, akkor biztos, hogy nem, ha E, P, Z, akkor szinte biztos, hogy nem, ha C, akkor szinte biztos, hogy igen, ha F, akkor biztos, hogy tudod módosítani.

2012. ápr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az biztos, hogy at lehet iratni, amikor megvettem a jegyemet, rakerdeztem...engem inkabb az osszeg erdekelne.

Ettol fuggetlenul koszonom a valaszokat!

2012. ápr. 6. 00:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Majd a Lufthansa megmondja a pontos osszeget.

En British Airwaysen akartam valtoztatni, ami 250 dolcsiba kerult volna. American Airlines-nal a valtoztatas 150 dolcsi lett volna, mindket esetben a valtoztatasi dijon felul ki kell fizetni a jegyek kozotti kulonbseget.

Vagyis ha vetted anno X-ert a jegyet, de a mai arakon X+300, a valtoztatasi dijon tul meg a 300 dolcsi kulonbozetet is ki kell fizetned. Ha a jegy amire szeretnel valtoztatni olcsobb, akkor szerencsed van, igaz penzt vissza nem fognak adni, de legalabb nem kell kulonbozetet fizetni. Bar ez utobbi azert valoszinutlenebb, mert ahogy kozeledik az utazas ideje, annal dragabbak a jegyek!

2012. ápr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt, nagyon sokat segitettel :) a plusz ment mindenkinek!!
2012. ápr. 7. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!