Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan lehet megváltoztatni a...

Hogyan lehet megváltoztatni a repülőjegy dátumát a legolcsóbban?

Figyelt kérdés

Ismertek kiskaput? Melyik a legolcsóbb módszer? Törölni a foglalást, és újra foglalni, vagy a visszautat kitolni, esetleg valami más?

(bármelyik légitársaságnál)

Köszönöm! :)



#repülőjegy #dátumváltás
2012. ápr. 16. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Nalunk majdnem tortent egy csaladi halaleset, (szerencsere nem, de feltunk, hogy utazas alatt elhalalozik a beteg) es akkor felhivtam a legitarsasagot es eloadtam nekik (az oszinte) tortenetet, es azt mondtak, hogy NEM! Ugyanugy ki kellett volna fizetnem a buntit es a kulonbozetet mint masnak, ha cserelni/valtoztatni akartam volna a jegyet.


Viszont felhivtam a hitelkartya tarsasagot is(amivel a jegyet fizettem), ok azt mondtak, hogy csaladi tragediara hivatkozva kifizettek volna nekem a kulonbozetet/buntetesi dijat.


Szoval elobb a kartyatarsasagot/bankot hivd es oket kerdezd, mert azt tapasztaltam a legitarsasagok elegge szoroznek es kemeny szivuek, meg akkor is ha valami tragedia miatt kene jegyet valtzotatni.

2012. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!