Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Minden esetben gyalog kell...

Minden esetben gyalog kell menni a repülőhöz a Ryanair-nél?

Figyelt kérdés
Hallottam róla, hogy gyalog kell kimenni, de minden alkalommal vagy csak előfordul?

2012. júl. 23. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez reptér függő. Pesten mindig gyalog kell kimenni (kivéve, ha nagyon meleg van), de néhol busszal viszik az utasokat. Egyébként nem értem mi ez a siránkozás a sétálás miatt. Az még oké, hogyha esik az eső, vagy 50 fok van, akkor persze nem jó, de egyébként olyan, és úgy is kell felfogni, mint egy nyílt nap a reptéren. Korábban sose lehetett ilyen helyeken járni, pedig réges-régen ilyen volt a repülés.
2012. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem siránkozás akart ez lenni, csupán kíváncsiság :D
2012. júl. 23. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem is miattad írtam, csak úgy eszembe jutott a kérdésről, mert sok helyen azt hallom/olvasom, hogy úristen fél órát kellett ácsorogni a betonon, meg milyen borzasztó ez. Én is utaztam így, aztán élveztem, néztem a reptér forgalmát olyan közelről, ahonnan még soha nem láttam.
2012. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!