Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valakinek utazott kappa (spar...

Valakinek utazott kappa (spar pontos) bőrönddel kézipoggyászként ryanair gépen? átengedtek vagy nem?

Figyelt kérdés
kappa bőrönd, kézipoggyász

2012. júl. 2. 22:17
 1/7 A kérdező kommentje:
valaki
2012. júl. 2. 22:20
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,már elolvastam az összes ilyen jellegű kérdést/választ, de Kappa bőröndös pontos választ még nem olvastam
2012. júl. 2. 22:32
 4/7 anonim ***** válasza:

MIért kell a kérdést

jra és újra kiírni??

Megkaptad az előző kérdésedre is a választ.

A raynair elég komolyan veszi a kézipogyász méretet.

Ha csak pár centivel is nagyobb nem engedik fel kézipogyászként. Ha kappa ha nem a szabály rád is vonatkozik.

De ha nem nyugodsz ebbe bele akkor 2 dolgot tehetsz

1. Megkérdezed a raynair információs oldalon

2.Mész Kappával,és ott a reptéren kiderül. Ha nem engedik fel akkor ad fel feladandó csomagnak vagy az aranytartalékban cipelt kistáskába pakolj át.

2012. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kappa, American Turister, Ormi, akármi, tökmindegy mi a neve, a mérete számít.
2012. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem mert nem akarok kockáztatni, és mivel elég sok embernek van kappa bőröndje.Ha egy kappa bőrönd tulajdonos leírja h nem engedték fel, akkor szerzek más bőröndöt. és már tudom h szigorúan veszik. a lényeg abba lakozik h egy KAPPA táskást már felengedtek-e!!
2012. júl. 2. 22:49
 7/7 anonim ***** válasza:

L a s s a n írom, h o g y m e g é r t d s.

Teljesen mindegy hogy Kappa vagy Samsonite vagy bármi. Ha a mérte nem az ami a megadott méret akkor N E M engedik fel..

2012. júl. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!