Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 10+ órás repülőútra kell...

10+ órás repülőútra kell mennem, viszont úgy érzem a repülőn, hogy kirobban a dobhártyám, felrobban a fejem, és mindez iszonyúan fáj. Ennyi időn át nem lehet rágózni. Van vknek vm tippje?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 19:48
 1/7 anonim válasza:
100%

A rágózástól jobb? Akkor tegyél úgy mintha...

Én ha hegyre fel vagy le megyek akkor vagyok így és akkor én úgy csinálok mintha rágóznék. Nekem jobb szokott lenni.


17/L

2012. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez 1-2 órás úton megoldható, de 10 órán át? Szájzárat kapnék :)
2012. aug. 30. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig fáj a fülem, de soha nem fáj végig. Szerintem neked sem fog 10 óráig fájni max. leszállás előtt. Ha neked mégis fáj végig, akkor vegyél a gyógyszertárban a nyomást kiegyenlítő füldugót. (Így rágoznod sem kell.) Ha fáj a fejed, akkor vegyél be egy fájdalomcsillapítót. Ilyen hosszú uton aludni szoktak az emberek, több órára lekapcsolják a villanyt, így nyugodtan pihenhetsz. Ha ezek közül semmi nem segít menj el fülészetre és kérj orvostól segítséget.
2012. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Közben gugliztam. Nem tudtam, hogy orrpolip miatt is lehet ez a jelenség. Azt olvastam, orrspray segít. Műtétre nincs időm. Veszek füldugót, és köszönöm a tippjeidet!
2012. aug. 30. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a fel- és a leszállás rossz ilyen szempontból, utazómagasságon nem szabadna, hogy fájjon.
2012. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ciki,de mindig beválik:

Vegyél két műanyag poharat (azt az eldobhatós,átlátszó,olcsót),és fel- leszállásnál fog oda mindkét füledhez! Hidd el,jobb lesz! :)

2012. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Valszeg nem egész úton fájt az én fülem sem, de ami fix, hogy mikor fájt, akkor őrjítően, és be volt dugulva a fülem egész úton - ez viszont biztos - hiába ettem :(

Olvastam, hogy van utazáshoz Fly Fit füldugó, kénytelen leszek beruházni 1 párba, meg vmilyen orrcseppbe.

2012. szept. 2. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!