Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan lehet olcsó repülőjegye...

Hogyan lehet olcsó repülőjegyeket szerezni?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy 4000 Ft-ból oda-vissza repült fapadossal Olaszországba és vissza Magyarországra. Ez tényleg igaz? Vannak ennyire olcsó jegyek? Más repült már ilyen olcsón? Hogyan lehet az olcsó repjegyeket megszerezni (hamar kell lefoglalni, figyelni kell az akciókat)?

2012. dec. 17. 13:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10-20 ezer Bangkokba? Ha 160E forintért lehet találni az már nagyon jó. Vagy ti tudtok valamit amit én nem?
2013. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem mondtam, hogy tudok annyiért, csak azt próbáltam érzékeltetni, hogy egész más kategória az ilyen hosszútávú járat. Európán belül semmire nem értékelek egy utat, ha 10-20 ezer, de egy ilyen hosszútávúnál egész más a szitu és lehet, hogy a 160-nak is örülhetsz.

Amúgy annyira nem vagyok képben a Bangkoki jegyárakkal de olyat is érdemes megnézni hogy nem olcsóbb-e ha máshonnan indulsz Európából. Pl. lehet olcsóbb Rómából, oda meg épp van olcsó fapados. Persze kockázatosabb, de lehet, hogy így olcsóbb.

2013. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!