Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Boeing b737 NG t vagy az...

A Boeing b737 NG t vagy az Airbus a320 ast éri meg jobban üzemeltetni?

Figyelt kérdés

Az egész családra gondolok.

Utaskényelem/kerozinfogyasztás/ár



2013. máj. 12. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
a320, bár majd jön sok Malév fan, akik szerint a boeing 737 a legjobb
2013. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Egyébként tudsz egy linket ahol ilyen adatok le vannak írva, mert én nem találtam meg. A Wikipédia meg katasztrófa.

2013. máj. 12. 20:54
 3/3 anonim válasza:

Ó jajjj ez egy örökös kérdés amióta csak létezik a két család együtt. Egyszer egy WizzAir pilótával beszélgettem a kérdésről, és ő mondta, hogy ilyen téren nincs nagy eltérés a két család között. Persze az már más kérdés, hogy például a "cockpit philosophy" merőben eltérő, ebből a szempontból szerintem az Airbus a nyertes (mást ne mondjak a 787 pilótafülkéjénél is ebbe az irányba mozdult el a Boeing...)

Árak (listaár, egyáltalán nem ezért az árért veszik a cégek, az az ár a tárgyalások eredménye, és nagyben függ a kért szolgáltatásoktól, berendezéstől, festéstől tudomisén még mitől):

Boeing: [link]

Airbus: [link]

Utaskényelem nagyrészt attól függ, hogy a megrendelő milyen székezést kér.

Részletes technikai paraméterek:

Boeing: [link]

Airbus: [link]

2013. máj. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!