Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A wizz air oldalán való...

A wizz air oldalán való jegyárak azok az igazi árak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, arra még jön rá csomag és kártyadíj (meg biztosítás, priority boarding, extra legroom ha szeretnél). Ha nem erre gondoltál akkor nem értem a kérdést sajnos.
2013. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor amit például ma néztem jegyet kiirva hogy 13900ft,akkor az nem annyi???????
2013. máj. 20. 21:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj végig a foglaláson, ott jelöld be, hogy neked mi kell(hány poggyász, kicsi kézi vagy nagy, elsőbbségi beszállás,stb.) és a végén kiírja a végső árat. Mi ebben a nehéz? Ide kiírsz egy kérdést, ennyi idő alatt régen végigmehettél volna egy foglaláson, és látnád a végösszeget. Nem értem az embereket, miért nem tudnak használni egy weboldalt, ami jól érthető és követhető!
2013. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ConnectCare ***** válasza:

Ha más szolgáltatást nem veszel igénybe, akkor még a fizetés díja jöhet rá esetleg, ez fizetési módoktól függően eltérő. Egyébként igen, azok az igazi árak.


Érdemes végigmenni a teljes foglaláson és a végén, mikor már minden meg van adva (hány csomag lesz, van-e vásárolva biztosítás, hogyan lesz a fizetés stb.), akkor megnézni, hogy milyen összeget ír a rendszer. Aztán meg simán bezárni azt az ablakot a böngészőben.

2013. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye hogy a pogyász az külön pénz!!!!!!!Csak úgy hallottam ami a wizz air oldalon van kiirva az csak tagoknak annyi!!És ezért kérdeztem!!!!
2013. máj. 20. 21:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Rosszul mondták, azok valós árak, sőt mostmár a fizetési költség sem jön rá, az is be van építve az árba. Ami pluszba jön rá csak a csomag és az extrák.
2013. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ConnectCare ***** válasza:
Sorry, valóban nem számít már a fizetési mód! Én is tanultam akkor most valami újat, mikor legutóbb repültem még a banki átutalás olcsóbb volt, mint a többi fizetési mód, de akkor ez már nem így van.
2013. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most változott nem rég, így már mindegy, hogy átutalással vagy kártyával fizetsz és sajnos már wizzair kártyával sincs kedvezmény. Amit kiir az elején annyit kell fizetni, annyiért tenyleg lehet utazni. Aki extrát is akar mint pl feladott csomag vagy az ingyenesnél nagyobb kézi poggyász az még ezek költségét számolja hozzá.


Ha többen mentek mindenképp nézd meg mennyi lenne klub áron mert a klubtagság díja 8900 Ft, így ha ennél többet tudsz vele spórolni akkor megéri befizetni rá. Ha egy éven belül más utat is tervezel akkor azt is számítsd bele, hisz tagság díjat csak évi egyszer fizetsz, cserébe egész évben olcsóbb a jegyár. Apró, szerintem tök nyilvánvaló dolog ez, de tudom, hogy rengeteg ember mégse veszi észre.

2013. máj. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amúgy régen sem jött rá fizetési költség...

Régen úgy volt, hogy amit kiírt alapból az a legdrágább fizetési móddal volt számolva. Ha pl valaki átutalással fizetett akkor csökkent az összeg az alapból írt árhoz képest. Szóval ott se volt megtévesztés, az legalábbis talán senkit nem zavart, hogy a végére kevesebb jött ki mint amire számított. :-)

2013. máj. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!