Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Wizzair-nél milyen karaktere...

A Wizzair-nél milyen karakterekből állhat az a kód, amelyet majd a repülőtéri utasfelvételnél meg kell adni?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy az egyik karakter Z betű vagy egy kettes, mivel csak egy papírra írták le nekem kézzel...
2013. máj. 25. 12:43
 1/3 ConnectCare ***** válasza:

Hello!


Én egy tavaly októberi utazásnál 6 jegyű kódot kaptam, betű-betű-szám-szám-betű-betű kombinációban, de lehet, hogy ez eltérhet. Szóval maga a visszaigazoló kód tartalmaz betűket és számokat is.


A wizzair.com-on a foglalásaim fülnél esetleg érdemes kísérletezni!


Egyébként pedig érdemes az internetes utasfelvételt választani legközelebb és interneten, személyesen vásárolni a jegyet, mert nem bonyolult, de később az ilyen problémákat el lehet kerülni vele!

2013. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szám és betű is lehet. De miért nem neten csinálod az utasfelvételt?

Reptéri utasfelvételért külön kell fizetni. Bár ha már úgyis kifizetted akkor mindegy és reptéren nem baj ha nincs kód, mert név alapján is be tudnak azonosítani. De biztos, hogy kifizetted??

Mert ha nem akkor reptéren drága lesz!!


Menj wizzair.com oldalra. Felül keresd meg az UTASFELVÉTEL menüpontot. Tippeld be a 6 jegyű kódot és írd be az utas vezetéknevét. Ha nem sikerült akkor úgyis hibát dob az oldal. Ha sikerül akkor meg akár rögtön meg is csinálhatod az utasfelvételt, már persze csak utazás előtti két héten.

2013. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, be tudtam lépni a wizzair oldalán.
2013. máj. 27. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!