Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Melyik a legjobb internetes...

Melyik a legjobb internetes oldal, ahol olcsó repjegyet lehet rendelni?

Figyelt kérdés
A skyscanner-en találtam egy olcsó repjegyet, de a többi oldalon nem értem, de ugyan azokkal a feltételekkel csak a drágák jönnek ki, 100 000-rekért... nem tudom ez mitől olccsó, valaki tud esetleg még olyan oldalakat, ahol tényleg olcsó repjegyeket lehet rendelni? Az a baj, hogy nem értek igazán ehhez, de gondolom ha rátaláltam már egy olcsó jegyre, akkor nem velem van a baj, de egy csomó helyen meg sem jelenítik a fapados járatokat, én nem lehet beállítani, hogy csak az legyen jelenítve.

#Repülőjegy vásárlás interneten
2013. jún. 19. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hova akarsz menni fapadossal? Mert ha olyan helyre ahova a wizzair vagy ryanair jár, akkor miért nem nézed meg közvetlen náluk a jegyárakat? Ha máshova akkor bocs. De átszállásos keresést ne várj az ilyen keresőktől, mert fapadossal nem ugyanolyan az átszállás, emiatt ilyet ők nem is ajánlanak, tehát nem is listáznak.


Ami viszont tud ilyesmit is és fapadosra van kihegyezve: azuon.com Ez nem online, szóval le kell tölteni a programot. Ráadásul fizetős. Bár van demo verziója is, de megéri amúgy.

2013. jún. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Huh, köszönöm ezt a hosszas választ, hát igazából már találtam, rynair-rel meg wizzairrel fogok repülni, ugye Budapestre megyek majd Arreciféről. Amúgy azért nem néztem meg, egyből a honlapon, mert ugye közvetlenül nem megy fapados, aztán először kíváncsi voltam hol adna legjobb átszállási módot. De köszönöm
2013. jún. 21. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!