Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Debrecenből Eindhovenbe...

Debrecenből Eindhovenbe melyik társaság a legolcsóbb? Hogy tudnék a nyáron a lehető legolcsóbban kimenni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 22. 00:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Melyik? Miért, újabban ekkora választék lett Debrecenben? :-)

Wizzair talán jár, de más is van?

2013. jún. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mivel az egész reptérről csak a Wizzair indít járatokat, így sok választásod nincs.


Esetleg azt nézd meg, hogy Ferihegyről Ryanairrel nem jönnél-e ki jobban a vonatjeggyel együtt, általában bőven a Wizz árai alatt vannak a ryanesek. A poggyásznál a Wizznél az előny, a feladott poggyász náluk 32kg lehet, míg a ryannél 20, azonban a kabinba felvihető csomagnál a ryannél semmit se kell fizetni, míg a wizz két méretet enged és a nagyobb már díjköteles.


Ha kényelmes vagy és sok csomagod van akkor repülj Debrecenből Wizzel, ha kisbőrönd és olcsóság a lényeg, akkor Ryan Ferihegyről.

2013. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Csak pestre jutni lehet többe kerül mint a repjegy :-)


Amúgy wizz és ryan nagyon változó. Hol egyik hol másik olcsóbb ugyanazokra az útvonalakra.

2013. jún. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

wizz air honlapján pörgesd végig a napokat és a legolcsóbbra csapj le..

az a legolcsóbb.. és az egyetlen Debrecenből

2013. jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3090Ft-tól vannak jegyek, pl. július 2 pont ennyi. Mindenképp Debrecenből érdemes menni, ha ott laksz vagy az van közel, mert pestre feljutás eléggé megdrágítja.
2013. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ahha... Persze, ryanairnél nem 20 kg, hanem 10 és az is a kézipoggyászra vonatkozik, szóval még a méretét is megadják. Szerintem nézzed meg, például pelikan.hu, és az megmondja.
2013. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: te azért érted mit beszélsz? :-)

Mert sok értelme nem volt annak amit írtál a ryanairről...

2013. jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Stoppal.
2013. jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pártold csak a Ryanair-t, lehet ránézésre az a legolcsóbb, de készülj fel !!! Igen, tudom mit írtam és nagyon meg van róla a véleményünk, semmi pénzért újra RYR.
2013. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én kérlek pártatlan vagyok, szóval ez most nem talált. De a te hozzászólásodnak semmi értelme nem volt. Olvasd vissza. Se füle se farka,.magyarul nem derült ki belőle mi volt a mondandód. Pedig engem érdekelt volna.
2013. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!