Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A kézipoggyászt kötelező...

A kézipoggyászt kötelező felrakni a poggyásztartóba?

Figyelt kérdés
Most utazók először és nyugodtabb lennék ha nem kellene feltennem oda.
2013. jún. 25. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:

vagy oda rakod, vagy az ülésed alá!


de mi a bajod ha felrakod? semmi baja nem lesz.

2013. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
túl kicsi vagyok és félek hogy nem érem fel, plusz ha valamit elő szeretnék venni belőle :)
2013. jún. 25. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mindig az előttem lévő ülés alá teszem. Még soha nem szóltak érte.
2013. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem éred el. akkor megkéred a melletted üllőt hogy tegye fel neked. Vagy meg kéred a stewardess-t. Ha tudod hogy valami kell belőle akkor azt vedd ki belőle az elején. Vagy kérj meg valakit hogy vegye le a táskát neked.
2013. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Vagy a poggyásztartóba, vagy az előtted lévő ülés alá kell tenni, ha befér. Ez a szabály, úgy tudom, legalábbis tavaly még ez volt.
2013. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy előttem írták, ez a szabály, ellenőrzik is a stewardessek felszállás előtt. Vagy az előtted ülő széke alá tolod, vagy felteszed. De ha nem éred fel, akkor segít a stewardess vagy másik utas. Csak előtte tényleg vegyél ki mindent ami kellhet az utazás során (gyógyszer, olvasnivaló)
2013. jún. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Makoscsiga ***** válasza:
Én sosem teszem fel. Abban tartok minden vackot, amit az utazás során használok: mp3 lejátszó, könyv, laptop, meleg zokni, rágcsálnivaló. :) Nem lenne jó mindenért leszedni, inkább az ülés alá teszem.
2013. júl. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!